Středeční dohrávku (29.3.2017) naše áčko mužů doma proti Křimicím zvládlo na jedničku. Vyhrálo přesvědčivě 4:0, vybojovalo hodně cenné tři body se silným soupeřem. Kéž by podobně dopadnul i další (sobotní 1.4.) domácí zápas s TJ Žichovice, který je na pořadu od 16,30 hodin

.. I.A třída mužů  Sokol Mochtín - Sokol Křimice   4 : 0  (3:0). Postavení v tabulce hovořilo ve prospěch hostů z Křimic, ale naši fotbalisté se zvučného soupeře nezalekli, od první minuty šli za důležitými body. Již ve 4.minutě trefuje náš kapitán Ji. Dolejš tyč hostující branky. O minutu později Mochtín již vede 1:0, když centr Zb.Smolíka z VPK usměrňuje do sítě Tomáš Dolejš. Stejný hráč se ve 21.min. hlavou znovu trefuje´, zvyšuje na 2:0. Mochtínu se daří, hráči bojují, snaží se o další branku. Tu přidává ve 39.min. Zdeněk Plánička, který dostal ideální přihrávku do soloúniku - 3:0. Hosté se snaží, ale nedaří se jim, zlepšení u nich nastává až po přestávce. Začali přesněji kombinovat, útočili, chtěli s výsledkem něco udělat. Mochtín ale poctivě bránil, hrál jen na brejky, stále držel čisté konto. V samotném závěru, kdy Křimice již hodně otevíraly obranu (všechnu sílu vrhly do útoku), se naši fotbalisté dostali několikráte z brejků do přečíslení i šancí. Jednu z nich nakonec dotáhl do brankového navýšení na 4:0 (v 86.min.) Jarda Cihlář, který z úhlu prostřelil mladého golmana hostů, míč si nakonec do vlastní sítě srazil hostující obránce Šváb. Pak měl ještě obrovskou šanci na gol náš střídající T.Babka, ale skore se neměnilo. Hlav. rozhodčí Miloš Filinger rozhodoval s přehledem, AR Vlad. Čermák a Tom. Doksanský, DS Vyhnálek Josef, ŽK 0:1, necelých 50 diváků. Sestava Mochtína :  Kodeš Petr, Žiak Jan, Staněk Pavel, Bejvl Jakub, Dolejš Tomáš, Novák Zdeněk (79. Šafránek Jan), Pretzelmayer Jaroslav (67. Babka Tomáš), Smolík Zbyněk, Dolejš Jiří, Plánička Zdeněk (73. Kul Yan), Cihlář Jaroslav (88. Švátora Petr), branky : DOLEJŠ Tomáš - 2, PLÁNIČKA Zdeněk - 1, vlastní - 1

TRENINK  muži již tento týden mít nebudou !

V SOBOTU  1.4.2017

.. hrají naši st. žáci od 10,00 hod. přípravný zápas v Kolinci4
Pokyny k dopravě obdrží při čtvrtečním treninku v Mochtíně, který začíná v 18,00 hod.

.. od 16,30 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - TJ Žichovice.
Sraz hráčů i vedení do 15,30 hod.

V NEDĚLI 2.4.2017

.. od 16,30 hod. v Janovicích - III.třída mužů Dukla Janovice "B" - Sokol Mochtín "B".
Odjezd hráčů auty z Mochtína v 15,10, z Klatov od pošty pak společně v 15,20 hod..


Na všechny uvedené zápasy našich týmů zveme srdečně všechny naše příznivce i širokou sportovní veřejnost !!!


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit