Nedělní, domácí zápas (26.3.) III.třídy mužů odehrálo naše béčko mužů na náhradním hřišti v Hrádku u Sušice, aby ušetřilo trávník v Mochtíně (sále ne úplně vyschlý) pro středeční dohrávku našeho áčka mužů proti So Křimice. Železná Ruda si nakonec odvezla všechny 3 body, pojistila si tím vedoucí postavení v tabulce. Naše béčko naopak kleslo na předposlední příčku tabulky, na jaře 2017 ho čekají záchranářské práce - kandidátů na sestup je minimálně 5 !!!

.. III.tř, mužů Sokol Mochtín "B"  -  SRK Železná Ruda      1:3  (0:2).

Hosté bojují o návrat do Okresního přeboru, přijeli s omlazeným týmem a nakonec si odvezli všechny tři body. Náš tým má naopak starosti se záchranou, je ve spodku tabulky. Hra byla poměrně vyrovnaná, na šance určitě. Jenže soupeř nabídnuté, či vypracované šance dokázal proměnit, naši fotbalisté ne a to rozhodlo. Náš tým prohrával již od 3.minuty a to byla velká škoda, pak inkasoval znovu ve 24.min. po zbytečném VPK. Do poločasu si ale naši hráči vypracovali 3 golovky, bohužel ani J.Pretzelmayer, ani Ji. Pleška je neproměnili - škoda. Hosté pak zvyšovali zkušeným Dudou již na 3:0 po zaváhání našeho stopera, bylo prakticky rozhodnuto. Čestný úspěch zaznamenal v 56.min. J.Pretzelmayer po přihrávce Romana Trocha, více golů již 50 přítomných diváků nevidělo. Zápas odřídila Aneta Panušková, DS byla Zuzana Špindlerová, ŽK 1:0, branky : 56.min. Pretzelmayer Jaroslav - 3.min. Kadlec, 24. Kasl, 51. Duda. Sestava Mochtína :Kašpar Lubomír, Zajíc Mirek, Bláha Lukáš, Podráský Jiří, Strejc Stanislav, Šot Ondřej, Peleška Jiří, Velek Tomáš, Šafránek Jan (80. Řeřicha Tomáš), Troch Roman, Pretzelmayer Jaroslav

Jen připomínám, že TRENINK mužů je zítra v pondělí 27.3. od 18,00 hod. v
Mochtíně

Ve středu 29.3. se od 17,30 hod. hraje v Mochtíně dohrávka I.A tř.mužů Sokol MOCHTÍN - Sokol KŘIMICE 
  - srdečně zveme všechny naše příznivce i širokou sportovní veřejnost
!!!

TRENINK st. žáků
bude v pondělí a ve čtvrtek od 18,00 hod. v Mochtíně

TRENINK mladší i starší přípravky bude ve středu 29.3. na posledy v tělocvičně ZŠ Čapkova v Klatovech (od 15,45 - 17,00 hod.), další týden budou naše přípravky trenovat již venku na hřišti v Mochtíně  a to pravidelně každé úterý a čtvrtek od 17,00 do 18,30 hodin.
Srdečně na ně zveme i další mladé zájemce o fotbal !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit