Dne 26.12.2016 se v Klatovech běžel poslední závod seriálu okresní soutěže běžců mimo dráhu Husqvarna Cup 2016 - Vánoční běh pod Černou věží. Startovali v něm i někteří členové naší TJ, včetně Tomáše Dolejše, který se vypsaných běhů v našem okrese zúčastňuje pravidelně a nakonec si v celkovém hodnocení seriálu vybojoval skvělé 2. místo v hlavní kategorii mužů ! Blahopřejeme.

Hlavní kategorie mužů do 39 let - hodnoceno 86 běžců :

1. Tomáš Görner - Atletika Klatovy                             - 466 bodů
2. Tomáš Dolejš - TJ Sokol Mochtín                       -  444 body
3. Šimon Bureš - Atletika Klatovy                               - 367 bodů

   Skvěle si v totmto 32.ročníku Husqvarna Cup 2016 vedla i Petra Dolejšová, od r.2016 manželka našeho fotbalisty a běžce Tomáše Dolejše. Ještě pod dívčím jménem Kavijová vyhrála Petra tento seriál několik roků zasebou. Tentokráte zvítězila suvŕeně s 500 body před Ivou Machovou (KT), která vyběhala 345 b. a Marií Machovou (Dolany) - 229 bodů. K tomuto úspěchu Petra přidala i řadu dalších skvělých výsledků v roce 2016, včetně vítězství v Plzeňském půlmaratonu atd., zaslouženě kandiduje mezi desítku nejúspěšnějších sportovců okr. Klatovy roku 2016 v kategorii dospělých.

      Petře i Tomášovi blahopřejeme , do další sportovní činnosti jim přejeme jen vše nejlepší !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit