Trenérům a vedoucím jednotlivých družstev (i ostatním) připomínám rychlý výběr členských příspěvků !

Jedná se o příspěvky za II.pololetí roku 2016, každá věková kategorie platí dle předem stanovené a schválené výše  - viz  náš web : www.tjmochtin.cz (červeně vpravo)

Peníze a seznamy platících (i neplatičů) prosím předejte K.Šotovi, který je následně po překontrolování odevzdá do pokladny TJ.  Nejpozdější termín výběru je - do 10.října 2016!   Ten, kdo ještě neuhradil příspěvky za I.pololetí r.2016, má možnost to nyní napravit a uhradit příspěvky za celý rok 2016.

-x-x-x-x-x-x-

V pondělí 12.9.2016  odehráli naši starší žáci svůj další fotbalový zápas a to v Kolinci. Jednalo se o zápas pohárový, kluci ho vyhráli 6:0. když se o branky podělili : Láďa Potužník 3, Sebastian Weber 2, Daniel Vozka - 1. Rozhodoval R.Mácal z Hradešic.   Celému družstvu za dobrý výkon blahopřejeme !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit