Ani ve druhém domácím utkání se našemu áčku nedařilo. Tentokráte jeho výkon nestačil na Slavoj Žihle, který si odvezl z Mochtína všechny tři body. Výhra hostů byla jednoznačná a mohla být ještě vyšší, nebýt skvělých zákroků našeho golmana Petra Rajtmajera.

.. I.A třída mužů  - Sokol Mochtín - Slavoj Žihle   0 : 3 (0:2).  Náš tým nastoupil bez J.Žiaka, který odjel na zahraniční dovolenou, ale z dovolené se naopak vrátil Tomáš Babka, který ho zastoupil. Úvodní desetiminutovka byla vyrovnaná. V 11. min. střílí náš Zb. Smolík těsně branky soupeře, stejně tak se prezentují hosté ve 13.minutě. Přichází 21.minuta, ve které jdou hosté do vedení. Náš J.Cihlář smolně hlavičkuje za sebe přímo na naběhnutého útočníka hostů Masopusta, který své solo proměňuje v gol - 0:1. Branka otřásla s psychikou našeho mužstva, které se sice snažilo o vyrovnání, ale dělalo v bránění často chyby. Ve 34. min. byli hosté blizoučko dalšímu golu, ale dvě obrovské šance jim včasným vyběhnutím a důrazným odkopem zmařil náš golman Petr Rajtmajer. Ve 40. min. na druhé straně prověřil vytáhlého golmana hostů pěknou střelou pod břevno náš Zb. Smolík, nejčastější střelec Mochtína v tomto duelu. Golman Bláha vyráží míč na rohový kop, ze kterého se k hlavičce dostává náš Pavel Staněk, ale míří vedle tyče. Ve 43.min. mají čistou golovku hosté, ale náš golman zázračně vyráží míč na roh. Hostující Slavoj je v úmorném vedru stále aktivní a těsně před přestávkou se dostává do dvoubrankového vedení !  Hodně technicky vybavený Romanovskyy si pohrál s naší levou obranou, obešel při brankové čáře nejen naše obránce, ale i vyběhnuvšího golmana a z těžkého úhlu pohodlně zasunuje míč do sítě - 0:2. A aby toho nebylo málo, hned z úvodního rohového kopu ve II.poločase zvyšují hosté přesnou hlavičkou k první tyči na 0:3, kráčí za třemi body. Mochtín to nezabalil, hráči bojovali, snažili se o korigování výsledku, ale v zakončení se jim opět moc nedařilo. Hosté poctivě bránili, využívali však každé příležitosti k založení brejkových akcí. Z nich mohli své vedení ještě navýšit, ale náš golman již žádný gol za svá záda nepustil, skore se neměnilo. Ve velmi dobrých příležitostech se ocitli i naši hráči, především pak střely Zb. Smolíka jen těsně minuly cíl, povedenou hlavičku Ji.Dolejše lapil golman hostů Jiří Bláha. Poslední slovo měli hosté v 89.min., ale hlavička Čapka naštstí skončila jen na břevně naší branky. Rozhodčí Václav Duspiva, AR Jos. Schneider, Milan Kulhánek, DS Karel Kopřiva, ŽK 1:1, 50 diváků, Sestava Mochtína : Rajtmajer Petr, Švátora Petr ( 58. Šafránek Jan), Bejvl Jakub, Staněk Pavel, Šlechta Karel (46. Novák Zdeněk), Velek Tomáš (78. Strejc Stanislav), Čeleda Jiří, Cihlář Jaroslav, Smolík Zbyněk, Dolejš Jiří, Babka Tomáš.

TRENINKY  mužů zůstávají v úterý a pátek od 18,00 hod.

TRENINKY žáků  jsou v úterý a čtvrtek od 18,00 hod.

TRENINKY přípravek jsou v úterý a čtvrtek od 17,00 hod.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit