Mistrovské fotbalové soutěže spějí ke svému závěru, na pořadu je předposlední kolo. V něm mají volno naši muži "B", kteří si již zápas se Žel. Rudou předehráli s výsledkem 9:3, nehraje ani náš dorost, který již má soutěžní ročník 2015/2016 odehraný.

Hrát ale budou naši muži "A" a ml. žáci. Áčko jede do Nýrska v sobotu 11.června 2016, kde se pokusí o malý zázrak v podobě zisku nějakého toho bodu s vedoucím týmem tabulky I.A třídy - Okulou Nýrsko. Druhý den pak dopoledne hrají naši mladší žáci v Nalžovských Horách.

SOBOTA 11.6.2016

... od 17,00 hod. v Nýrsku - I.A třída mužů Okula Nýrsko - Sokol Mochtín. K utkání se jede auty, společný odjezd z Mochtína je v 15,20 hod., z Klatov od pošty v 15,30 hodin. Nominace po pátečním treninku, který v Mochtíně začíná v 18,00 hod.

NEDĚLE 12.6.2016

.. od 10,00 hod. v Nal. Horách - OP mladších žáků Sokol Nalžovské Hory - Sokol Mochtín. Na utkání, ve kterém by naši kluci mohli urvat nějaký ten bod, se jede auty, pokyny vydají trenéři na čtvrtečním treninku v Mochtíně.

TRENINK mužů a dorostenců (společný) - je v pátek 10.6. od 18,00 hod.

   Na uvedené zápasy srdečně zveme všechny naše příznivce !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit