Nepříjemné počasí, plné chladu a přeháňek provází v současné době naše fotbalisty při trenincích, ale lepší to asi nebude ani o mistrovském víkendu 30. dubna - 1. května 2016.

Již v pátek 29.4. se bude v Mochtíně bojovat o mistrovské body v OP ml. žáků. Naši kluci si to od 17,00 hod. rozdají se Startem VD Luby "B". Další zápasy a turnaje jsou na pořadu v sobotu a neděli, v pondělí 2.5.2016 se pak v Mochtíně bude hrát okrskové kolo v minifotbalu žactva 1.stupně ZŠ - tradiční MC Donald s Cup, ve kterém budou startovat i dva týmy ZŠ Mochtín !

SOBOTA 30.4.2016

..od 10,00 hod. v Nepomuku - TURNAJ starších přípravek za účasti družstev : FK Nepomuk, SK Klatovy "A", Sokol Mochtín a Start Luby "A"

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - TJ Žichovice. Důležité okresní derby "O šest bodů" k záchraně v této druhé nejvyšší krajské soutěže. Sraz hráčů i vedení nejpozději do 16,00 hod., nominace bude uzavřena v pátek po treninku, který začíná v 18,00 hodin.

V NEDĚLI 1.5.2016

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - TURNAJ mladších přípravek za účasti družstev : Sokol Mochtín, FK Horažďovice "A", SK Klatovy "B", Svatobor Hrádek

.. od 10,30 hod. v Nýrsku - KS dorostu Okula Nýrsko - Sokol Mochtín. K zápasu se jede auty, spol. odjezd z Mochtína od kabin v 9,00 hod., z Klatov (parkoviště u Lídlu) v 9,15 hod. Nominace na toto okresní derby byla provedena ve čtvrtek po treninku v Mochtíně

.. od 17,00 hod. v Janovicích - III.třída mužů FK Dukla Janovice "B" - Sokol Mochtín "B". K utkání se jede auty, společý odjezd z Mochtína od kabin (drezy Luk. Bláha) bude v 15,40, z Klatov od pošty v 15,50 hod.. Kdo z vážných důvodů nebude moci se zúčastnit, obratem volá K.Šota - 605357370 ! Děkuji

          Na uvedené zápasy srdečně zveme všechny naše příznivce !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit