Neděle 10. dubna 2016 body našim mužům nepřinesla. Áčko prohrálo v Žihli jednoznačně, navíc tam byl vyloučen již ve 34.min. náš Jaroslav Cihlář a to byla škoda.  "B" tým prohrál doma s vedoucím Startem Dešenice těsně 0:1, ale sehrál s lídrem tabulky naprosto vyrovnanou partii. Jen lepší koncovka mu chyběla.

.. I.A třída mužů   TJ Horní Bříza  - Sokol Mochtín  4:1 (0:0). První šance utkání přišla hned ve 3.minutě a měl jí náš Tomáš Babka - golman mu ji chytil.  O tři minuty později byli v šanci domácí, naštěstí trefili jen tyč naší branky. Vyrovnaný souboj pokračoval, blíže k brance měli domácí, ale střela z hranice šestnáctky šla těsně mimo bránu P.Rajtmajera. Ve 34.min. přišel smolný moment pro náš tým. Rozhodčí Čermák vylučuje našeho stopera Jaroslava Cihláře (přísně) za přidržení soupeře za ruku a zmaření jeho úniku na branku - Mochtín musí hrát jen v 10 lidech ! I v oslabení ale Mochtín bojuje, drží s favoritem utkání krok. Ve 44.min. měl blízko ke skorování náš kapitán Jiří Dolejš, jeho nepříjemná střela z VPK však jen těsně míjí domácí bránu. I po přestávce drží náš tým se soupeřem nasazené tempo. V 57.min. ale přichází zaváhání našeho golmana při odkopu míče, domácí útočník Sedlecký do něj "zajel" vyhrál souboj a získaný míč posílá do branky - 1:0. Lacinná branka posadila Břízu do sedla, v 62.min. je to již 2:0 a v 69.min. již 3:0 pro domácí, když ta třetí branka byla z evidentního ofsajdu ! V 74.min. sice náš Zbyněk Toman  přeloboval ze 35 metrů domácího golmana a snížil na 3:1, ale za necelých pět minut přišel brejk domácího Chocholatého, který upravil na konečných 4:1. HR Čermák Vladimír, asistenti Sladký Stanislav a Sirový Václav, DS byl Zdeněk Krejčí, ŽK 1:3, ČK 0:1, 180 diváků. Sestava Mochtína : Rajtmajer Petr, Bejvl Jakub, Žiak Jan, Cihlář Jaroslav, Švátora Petr, Novák Zdeněk, Dolejš Jiří, Toman Zbyněk, Babka Tomáš, Čeleda Jiří (81. Rašek Josef), Smolík Zbyněk

.. III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - Start Dešenice   0:1 (0:1). Kdo očekával jasnou převaho hostů, kteří s náskokem vedou tabulku této soutěže, tak byl překvapen. Náš omlazený tým o několik dorostenců sehrál s favoritem minimálně vyrovnanou partii. Dokonce si vypracoval více šancí, měl i více střeleckých pokusů, ale hraje se na branky a ty, bohužel, nedal žádné. O výsledku nakonec rozhodla jedna chyba naší mladé a dobře hrající obrany, kdy se dostal do úniku po pravé straně hostující Míšek (hrával v Mochtíně také za dorost) a nevídanou střelou ze 25 m v plném běhu do šibenice otevřel ve 40.min. skore.  Za Mochtín byl nejpilnějším střelcem Jaroslav Pretzelmayer, ale zakončení mu nevycházelo, stejně neúspěšný byl několikráte i Ondra Sukovatý. I další střely našich hráčů zkušený Dyk v brance hostů jistě pochytal, v 67. min. mu navíc pomohlo břevno, které ze 25 m krásnou střelou nastřelil náš střídající mladík Tomáš Velek. Hosté hubený náskok udrželi, odvezli si všechny tři body, ale náš tým, i přes prohru, nezklamal. Rozhodčí František Petrželka, ŽK 1:1, 55 diváků,  sestava Mochtína : Kodeš Petr, Bláha Lukáš (67. Řeřicha Tomáš), Strejc Stan. (74. Škoda Martin), Zajíc Mirek, Šafránek Jan, Lorenc Pavel, Podráský Jiří, Troch Roman (85. Bouzek Václav), Sukovatý Ondřej (78. Kloupar Michal), Reitmaier Michal (56. Velek Tomáš), Pretzelmayer Jaroslav

TRENINKY mužů budou v tomto týdnu v úterý a pátek od 18,00 hodin

TRENINKY dorostenců pak v úterý a ve čtvrtek od 18,00 hodin

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit