V prvním dubnovém víkendu 2016 přivítají naši muži "A" na svém hřišti v Mochtíně soupeře z Tachovska - tým TJ Chodský Újezd. Důležitý zápas o body do tabulky I.A třídy se hraje v neděli 3.dubna již od 16,30 hodin ! 

Již v sobotu 2.dubna ráno zajíždí náš dorost k utkání KS do Postřekova, kde se utká s jedním z velkých favoritů této soutěže - Tatranem Chodov. Odpoledne pak naši muži "B" budou hrát další zápas III.třídy v Plánici a tým bude muset opět doplnit řada dorostenců, aby utkání bylo z naší strany důstojně odehráno.

Své treninky v tělocvičnách v Klatovech ukončily naše žákovské týmy od ml. žáků až po mladší přípravku, nyní již začnou trenovat jen na hřištích v Mochtíně, v průběhu dubna již na ně čekají mistrovské zápasy a turnaje.  Ml. žáci navíc hrají již tuto sobotu přípravný zápas doma s SK Klatovy "B".

SOBOTA 2.dubna 2016

.. od 10,00 hod. v Postřekově KS dorostu Tatran CHODOV - Sokol MOCHTÍN. K utkání se jede mikrobusem, odjezd z Mochtína od hřiště v 8,10 hod., z Klatov ze zastávky proti Lídlu v 8,20 hod.

.. od 14,30 hod. v Mochtíně - přípravný zápas ml. žáků Sokol MOCHTÍN - SK KLATOVY "B"

.. od 16,00 hod. v Plánici - III.třída mužů Sokol PLÁNICE - Sokol MOCHTÍN "B". K utkání se jede auty, společný odj. z Mochtína od hřiště bude ve 14,45 hod.. Upřesnění nominace po pátečním treninku v Mochtíně, který začíná v 18,00 hod.

NEDĚLE 3. dubna 2016

.. od 16,30 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol MOCHTÍN - TJ CHODSKÝ ÚJEZD. Sraz nominovaných + vedení do 15,30 hod., nominace na pátečním treninku.

            Srdečně zveme všechny naše příznivce !!!

      TRENINKY  našich přípravek a ml. žáků v Mochtíně :

Mladší přípravka - vždy v úterý od 17,00 - 18,30 hod. a ve čtvrtek od 16,30 - 18,00 hod. (začíná se v úterý 5.4. !)

Ml. žáci a st.přípravka - vždy v úterý a čtvrtek od 16,30 do 18,00 hod. (začíná se již ve čtvrtek 31.3. !)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit