Nepříjemné počasí provázelo víkendové zápasy (20. a 21.2.) IV. kola Zimního turnaje v Sušici "O pohár starosty města Sušice" ve kterém startují i muži So Mochtín. Pršelo, bylo chladno, přidal se i silný vítr.

Dva zápasy se odehrály, vítězili favorité, Sokol Mochtín měl naštěstí volno, ale měl hrát přátelák v neděli 21.2. na umělce v Blatné s místním "A" týmem. Zápas se ale nakonec nehrál, byl po vzájemné dohodě včas odvolán.

V rámci turnaje domácí Sušice porazila Luby 4:2 (1:1) a dostala se do čela tabulky, Nepomuk porazil Pačejov 3:2 (2:2), který se přiblížil v tabulce So Mochtín, který má na 3.místě 4 body a skore 9:9, Nepomuk se 3 body a skorem 6:9 je čtvrtý. Pro úplnost, na 2.místě jsou Luby se 7 body a skorem 8:8 (Luby již dohrály), poslední Pačejov je zatím na posledním 5.místě bez bodu.

Poslední V.kolo turnaje je na pořadu o příštím víkendu 27. a 28.2.2015.

Sokol Mochtín si to v sobotu 27.2. rozdá v Sušici od 15,00 hod. o konečné 3.místo s FK Nepomuk ! Naši fotbalisté ho odehrají v rámci svého zimního soustředění v Sušici, při výhře nad silným soupeřem mohou vybojovat i konečné 2.místo. Jistým vítězem turnaje je již Sušice, která v neděli 28.2. odehraje poslední utkání turnaje s Pačejovem.

 

                                   Jak to bude nyní s treninky ?

V pondělí 22.2. se trenink mužů od 17,30 do 19,00 hod. v tělocvičně ZŠ Čapkova v Klatovech koná !  Zde budou podány upřesňující informace ke čtvrtečnímu odjezdu na zimní soustředění do Sušice + další.  Případné dotazy pak zodpoví i těm, kteří na pondělní trenink nemohou - Jaroslav Cihlář ml. - má nové č. mobilu : 725538849, popř. hl. trenér Jiří Toman - mob. 605742365

Úterní trenink 23.2. st.přípravky, ml. žáků i dorostu se v tělocvičně Gymnázia v KT nekoná - jsou jarní prázdniny, Gyml o prázdninách nefunguje.

Středeční běhání (22.2.) na tartanu atletického stad. v KT se nekoná. Tato část přípravy skončila

V pátek 26.2. se trenink dorostenců a mužů "B" od 20,00 hod. v těl. ZŠ Čapkova v KT koná !

                  

                                         Zimní soustředění mužů a dorostu

POZOR ! Na soustředění v Sušici, které začíná ve čvrtek 25.2. a bude ukončeno v neděli 28.2. po snídani (spát se bude v ubytovně přímo na stadiónu) je možné se ještě rychle přihlásit - poplatek je 1200,- Kč.  Volejte obratem Jar. Cihláře - 725538849.

                                                  Další informace

.. jak to bude s treninky mužů a dorostenců po neděli 28.2.2016 bude včas upřesněno. Tělocvičny zůstávají zatím v platnosti, ale začne se již trenovat ve všední dny na tren. hřišti v Mochtíně !!!

.. generálku (poslední přípravu mužů "A") na mistrovské jaro odehrají muži "A" So Mochtín v sobotu 5.3.2016 od 15,00 hod. na umělce v Sušici. Soupeřem jim bude tým z Německa. Pak áčko čeká již 1. jarní mistrovský zápas Žihle - Mochtín (sobota 12.3. od 14,30 hod., také na umělce !)

.. pro dorostence máme rozjednané přípravné zápasy se So Kasejovice (so 5.3. na umělce v Blatné, nebo v ne 6.3. na hř. v Hrádku u Sušice ) a s FK Nepomuk 12. nebo spíše 13.3.2016 - vše ještě upřesníme.

.. pro muže "B" (doplněné dor.) máme předjednaný přátelák na stř. 9.3. od 16,45 h- ve Vrhavči (ale pokusíme se ho přehodit  o týden později na). 16.3.), generálka pak proběhne v sobotu 19.3. od 14,00 hod. v Zavlekově

.. na závěr připomínám : úhradu čl. příspěvků  za 1.pol. 2016 ! Je i několik jednotlivců (hlavně z dr. mužů "B" a dorostu), kteří nemají uhrazeny příspěvky za II.pol. roku 2015. I ty se musí nyní dovybrat ! Kdo nebude mít tuto záležitost v pořádku, nebude hrát. Děkuji za pochopení !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit