III.kolo zimního turnaje "O pohár starosty města Sušice" se hrálo na umělce v Sušici v neděli 14.2.2016.

Naši muži v něm narazili na domácí tým TJ Sušice, který patří k předním mužstvům Krajského přeboru i k hlavním favoritům tohoto turnaje. Mochtín k utkání odjel v hodně kombinované sestavě (chyběla řada zraněných hráčů i J.Cihlář, který měl rodinné povinnosti) a tak v útoku musel dokonce nastoupit náš golman Petr Rajtmajer ! 

Sokol Mochtín - TJ Sušice  3:6 (1:2).  Hokejový výsledek, na kterém měl největší podíl domácí střelec  Miroslav Vrhel, autor 4 branek ! Kuriozitou bylo, že náš kapitán Ji. Dolejš se podílel na dvou "vlastňácích", ale celkově vyhráli domácí zaslouženě a posunuli se v tabulce na 2.místo se 6 body za vedoucí Luby, které ve 2.utkání dne porazily Pačejov 2:1. Mochtín je se 4. body na 3.místě. Branky Mochtína :  Jiří ČELEDA - 2, Jiří PODRÁSKÝ - 1.

V dalším kole turnaje v Sušici, které je na pořadu o víkendu 20. - 21.2.2016 má Mochtín VOLNO, ale stát nebude !

Naši fotbalisté odehrají přípravné utkání v neděli 21.2. od 17,00 hod. na umělce při umělém osvětlení v Blatné s místním áčkem  mužů ! 

TRENINKY zůstávají v platnosti -

.. pondělí od 17,30 do 19,00 hod. - tělocvična ZŠ Čapkova v Klatovech

.. středa od 18,00 hod. -běhání, atletický ovál v KT v Podhůrčí nad ZS

.. pátek od 18,00 hod. - Mochtín, treninkové hřiště s umělým osvětlením

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit