V neděli 8.11.2015 bude v Mochtíně k vidění okresní derby I.A třídy mužů Sokol Mochtín - SKP Okula Nýrsko. Hosté uzavřeli v letní přestávce smlouvu o spolupráci s SK Klatovy, stali se farmou Klatov, takže za ně mohou nastupovat i klatovští hráči ! A hned se to odrazilo na výsledcích mužstva v podzimní části soutěže, kterou suveréně vedou. Náš tým naopak v poslední době jen bodově paběrkuje,proti Okule ale chce doma podat maximální výkon a favorita potrápit, popř. získat nějaký ten bod.

Přijďte je povzbudtit, je to letošní poslední zápas na hřišti v Mochtíně ! Ten úplně poslední v letošním roce pak naše áčko odehraje v sobotu 14.11. ve Kdyni, kde bude podzimní část I.A třídy ukončena.

.. I.A třída mužů - neděle 8.11.2015 od 14,00 hod. v Mochtíně : Sokol Mochtín - SKP Okula Nýrsko. Sraz nominovaných hráčů i vedení nejpozději do 13,00 hod., nominace bude upeřsněna po pátečním treninku, který v Mochtíně začíná v 18,00 hod.

      Srdečně zveme na tento duel všechny naše příznivce i širokou sportovní veřejnost !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit