V pátek 23. a v sobotu 24.10.2015 uhráli naši mladíci šest mistrovských bodů a navíc - svým soupeřům nastříleli (ve dvou zápasech) 21 branek !!! Hlavně výhra našeho dorostu 13:0 v Hradešicích je opravdu rekordní.

V sobotu 23.10. si na turnajích zahrála i naše družstva přípravek. Bylo pěkné počasí, mladší přípravka So Mochtín hrála na turnaji v Klatovech, starší přípravka pak na domácím hřišti v Mochtíně.

23.10 - OP mladších žáků Sokol Mochtín - Sokol Nalžovské Hory  9:6 (5:3). Utkání bylo bohaté na branky, kterých více vsítilo naše mužstvo a tak si do tabulky připsalo další tři cenné body. Zápas rozhodovala Kateřina Petrželková, přebor zatím vede s náskokem So Kolinec s 30 body, Sokol Mochtín je na 5.místě se 17 body a skorem 41:43. Branky Mochtína : Lukáš Rajtmajer - 3, Daniel Vozka a Lukáš Velek - 2, Tomáš Haváček, David Josef Höfler - po 1

24.10. - KS dorostu Sokol Hradešice - Sokol Mochtín  0:13 (0:8). Náš tým byl favoritem a své kvality předvedl i v Hradešicích. Již v 16.minutě vedl Mochtín 4:0 a své vedení postupně navyšoval až na konečných 13:0. Naši kluci si tak zopakovali rekordní výhru 13:0 z předminulého kola doma proti Nal. Horám. V tabulce , kterou vede zatím Horšovský Týn s 24 body, poskočil Mochtín již na 4.příčku, když získal 16 bodů a zatím nejlepší skore 51:17 ! Za týden ale čeká naše dorostence doma derby zápas se Startem Luby a to bude o něčem jiném - bude to rozhodně kvalitnější soupeř.      Zápas v Hradešicích řídil Rozhodčí Zd. Hájek, branky Mochtína : Patrik Šveňha 3, Jaroslav Pretzelmayer, Tomáš Velek a Jiří Peleška - po 2, Jan Šafránek, Jan Žiak, Stanislav Strejc a Ondřej Šot - po 1

V NEDĚLI 25.102015

budou bojovat o mistrovské naši muži ! Áčko So Mochtín doma hraje od 14,30 hod. s Nepomukem, "B" muži hrají od 14,30 hod. v Zavlekově .

     Přijďte se podívat !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit