Fotbalový podzim 2015 se pomalu blíží ke svému závěru. Na pořadu bude nyní již předposlední kolo pro všechna naše mládežnická družstva, ale i pro "B" tým mužů. Jen muži "A", hrající I.A třídu, budou pokračovat až do poloviny listopadu !

Doma se tentokráte představí již v pátek 23.10. naši mladší žáci proti Nal. Horám, v sobotu se pak v Mochtíně bude konat turnaj starších přípravek, v neděli se pak přijďte podívat na další zápas I.A třídy mužů - přijede zkušený Nepomuk !

I tentokráte jedou ven za svými soupeři - mladší přípravka, dorostenci a také muži "B" . I jim však budeme na dálku držet palce, aby se jim dařilo a uhráli nějaký pěkný výsledek (ky) !

PÁTEK 23.10.2015

.. od 15,30 hod. v Mochtíně - OP mladších žáků Sokol Mochtín - Sokol Nalžovské Hory

SOBOTA 24.10.2015

.. od 10,00 hod. v Hradešicích - KS dorostu Sokol Hradešice - Sokol Mochtín. Pokyny - nominace při čtvrtečním treninku v Mochtíně, který začíná od 17,30 hodin

.. od 10,00 hod. v Klatovech (hřiště v Podhůrčí) - turnaj ml. přípravek za účasti družstev SK Klatovy B, FK Horažďovice A, So MOCHTÍN a Start Luby B

.. od 14,00 hod. v Mochtíně - turnaj starších přípravek za účasti družstev : So MOCHTÍN, Start Luby A, Sokol Kolinec - Dukla Janovice nepřijede - omluvil ji p. Jos. Dulka

NEDĚLE 25.10.2015

.. od 14,30 hod. v Zavlekově - III.třída mužů Sokol Zavlekov - Sokol Mochtín "B". Odjezd z Mochtína bude společný ve 13,20 hod., - drezy Jar. Pretzelmayer, kdo se nemůže z vážných důvodů zúčastnit, obratem se (nejpozději do pátečního podvečera) omluví na tel. 605357370 - K.Šot, aby mohla být ještě zajištěna náhrada. Děkuji.

.. od 14,30 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - FK Nepomuk. Sraz nominovaných hráčů a vedení do 13,30 hod. , nominace bude upřesněna na pátečním treninku v Mochtíně, který začíná v 17,45 hod.

               Na uvedené zápasy srdečně zveme všechny naše příznivce !!!

Připomínám trenérům a vedoucím jednotlivých  mužstev, aby co nejdříve předali K.Šotovi vybrané peníze za příspěvky 2.pololetí roku 2015 + seznamy platících (i neplatících) členů.

Děkuji !           p.s. termín byl do 10.10.2015 - to neplatí pro ty, kdo tu povinnost již splnil

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit