V dalším mistrovském kole bodovali v sobotu 17.10.2015 jen naši dorostenci. I když jim scházelo několik hráčů, přesto v Horažďovicích předvedli výborný výkon, za který si zaslouženě přivezli všechny tři mistrovské body !

    Již v pátek 16.10. odehráli svůj mistrák doma naši ml. žáci a to se silným Pačejovem. Hosté svoji roli favorita potvrdili, vyhráli v Mochtíně 6:4, v tabulce si drží 2.místio za vedoucím Kolincem. Náš tým ml. žáků si se 14 body drží 6.příčku tabulky.

    V sobotu 17.10. odpoledne odehráli svůj další zápas III.třídy naši muži "B" a to na hřišti v Rabí s FK Budětice. I zde byli domácí favority, vyhráli zaslouženě, v tabulce opět poskočili do čela, kde vystřídali Dešenice, které nečekaně doma prohrály se Zavlekovem.

    V Horažďovicích se v sobotu 17.10.2015 zúčastnil plánovaného turnaje i náš tým mladší přípravky Sokola Mochtín. Počasí je sice podzimní, ale stále fotbalu přeje, naši kluci si s chutí zahráli proti kvalitním soupeřům 

.. OP ml. žáků Sokol Mochtín - Sokol Pačejov  4:6 (1:2). Mochtín šel do vedení hned v 1.minutě (L.Velek), ale favorizovaní hosté do poločasu dali dvě branky a hned po přestávce své skore navýšili na 4:1, bylo prakticky rozhodnuto. Naši kluci bojovali, až v závěru ale stačil L.Rajtmajer dvěma goly korigovat nepříznivý výsledek. Rozhodčí Josef Blaheta, branky Mochtína : VELEK Lukáš a RAJTMAJER Lukáš - 2

.. KS dorost FK Horažďovice - Sokol Mochtín  3:8 (2:1). Našemu mužstvu chyběli zranění bratři Peleškové, Burian i Pa. Lorenc, naštěstí přijel J.Nebeský i golman Hadáček. Domácí okupují s H.Týnem a Chodovem čelo tabulky této krajské soutěže, byli favority a po dvou laciných golech (po rohových kopech) vedli 2:0. Do poločasu ale naši kluci snížili Jar. Pretzelmayerem na 2:1, po přestávce ale již soupeře k ničemu vážnému nepustili. Naopak, začali domácí tým přehrávat kombinačně, stříleli i pěkné branky. Střelecky se především nejvíce dařilo Jar. Pretzelmayerovi, který se trefil 4x, ale i všichni ostatní kluci v týmu zaslouží pochvalu za kvalitní, kolektivní výkon, za který si domů přivezli nečekané tři body. Trenér Jaroslav Pavlík byl s jejich vystoupením v Horažďovicích nadmíru spokojen. Rozhodčí Luboš Šimek, ŽK 1:1, sestava Mochtína :  Hadáček J., Řeřicha T., Šot O., Fürbacher M., Pretzelmayer Jar., Strejc St., Šveňha Pa., Velek T., Šafránek J., Žiak J., Nebeský J. - střídal D. Janda,    branky : PRETZELMAYER Jaroslav - 4, ŽIAK Jan a VELEK Tomáš - 2,

.. III.třída mužů FK Budětice - Sokol Mochtín "B"   5:0 (1:0). Na malém a nerovném hřišti v Rabí neměla naše záloha mnoho nadějí na úspěch. Narazila totiž na houževnatý tým, který oplýval bojovností, důrazem v osobních soubojích a velkým zápalem pro hru. Naši hráči se snažli o nějakou kombinaci a fotbalovost, ale to nerovný terén neumožňoval. Rozhodovala jednoduchost, rychlost a nasazení a v tom měli domácí hráči jasně navrch. Do vedení šly Budětice ve 24.min. z penalty (faul našeho golmana), kterou až na podruhé proměnil Frančík. Další vypracované šance domácí neproměnili (a měli jich dost), z našich hráčů v 1.pločase ohrozil brankáře domácích jen J. Šveňha střelou ze 20 metrů a to bylo málo. Po přestávce začalo naše béčko hodně aktivně, ale z 10 minutového tlaku nic nevytěžilo. Domácí se ubránili, přešli znovu do ofenzivy. V 63. a 64.min. se jim podařilo vstřelit dva slepené goly, bylo rozhodnuto. S naším týmem to hodně otřáslo, řada hráčů slevila v nasazení a bojovnosti a bylo tak jen otázkou času, kdy bude Mochtín znovu inkasovat. Některé šance domácích zlikvidoval náš golman Petr Kodeš, ale proti střelám v 75. a 85.min. byl bezmocný, Budětice navýšily skore na konečných 5:0, výhrou se znovu vrátily do čela tabulky ! Naše záloha navíc dohrávala od 80.min. v deseti, když musel pro zranění (hlavy) odstoupit Milan Žiak, před tím již pro zranění kolene musel odstoupit i Ondra Šot a nebyl již nikdo na střídání. Rozhodčí Petr Bala, ŽK 1:1, 100 diváků.Sestava : Kodeš Pe., Křivánek Jos., Zahálka Pa., Kašpar L., Žiak M., Kotlan D., Šveňha Pa., Strejc St., Reitmaier Mich., Šot O. (Velek Tom.), Pretzelmayer Jar.,

Zítra v NEDĚLI 18.10.2015

se hraje v Mochtíně mistrovské utkání I.A třídy mužů Sokol Mochtín - Sokol Raková se začátkem v 15,30 hodin !  Bude to souboj dvou nováčků této soutěže, srdečně zvu na něj všechny naše příznivce !!!

POZOR !  V dalším týdnu bude mít dorost svůj trenink jen ve čtvrtek od 17,30 hodin. Ti dorostenci, kteří dorazí i na treninky mužů, budou vítáni !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit