Za pošmourného počasí se v Mochtíně odehrál další ze série turnajů.

Tentokráte nám los přidělil dva silné týmy Horažďovic. V prvním duelu si to rozdali hosté mezi sebou a podle očekávání zvítězil A tým Horažďovic. Přesto bylo vidět, že i záloha z města na Otavě má svou kvalitu.

To se také potvrdilo v následujícím zápase. Mochtín v něm s hosty remízoval i když byl nadočekávání lepším mužstvem.

V závěrečném duelu proti Áčku Horažďovic sice naši kluci prohráli, ale herně ani bojovností nezklamali.V utkání nás výbornými zákroky podržel Miroslav Biedermann.

Je vidět, že pravidelný trénink začíná nést svoje ovoce.Kluci se pomalu otrkávají a sem tam už vymyslí i nějakou tu fotbalovou akci. Opravdu chce jenom chtít a budeme jen a jen lepší. V závěrečných penaltách příjemně překvapil Marek Biedermann, který chytil min 3 pokutové kopy. Pochvalu samozřejmně zaslouří všichni od nejstarších po nejmladší včetně obou děvčat.

Hráli: Biedermann Marek,Biedermann Miroslav,Bolec Šimon, Borský Matyáš,Brabec František,  Jiřík Artur, Kolář Jan, Marková Nikola,Rajtmajerová Denisa, Schwarz Karel, Uldrych Pavel

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit