Kolotoč fotbalových zápasů o mistrovské body pokračuje. Před námi je poslední zářijový víkend 2015.

Doma v Mochtíně se našim fanouškům představí v sobotu 26.9. "B" muži So Mochtín proti "B" týmu Dukly Janovice, v neděli dopoledne je pak na programu okresní derby KS dorostu Mochtín - Okula Nýrsko.

Všechna ostatní družstva So Mochtín zajíždí na hřiště svých soupeřů a to od mladší přípravky až po áčko mužů, které v sobotu zajíždí k okresnímu derby zápasu I.A třídy do Žichovic.

POZVÁNKA na mistrovský fotbal :

SOBOTA 26.9.2015

..od 10,00 hod. v Klatovech na hřiště v Podhůrčí TURNAJ mladších přípravek  za účasti družstev : Klatovy, Luby, Bolešiny, Mochtín . Pokyny k nominaci a dopravě ještě při zítřejším, čtvrtečním (24.9.) treninku v Mochtíně, který začíná v 17,00 hodin.

.. od 10,00 hod.v Bolešinech TURNAJ starších přípravek za účasti družstev : Bolešiny, Mochtín, Železná Ruda a Hrádek. Pokyny opět na čtvrtečním treninku v Mochtíně od trenéra Jar. Mareše, začátek treninku též v 17,00 hodin.

..od 15,00 hod. v Žichovicích - utkání I.A třídy mužů TJ ŽICHOVICE - Sokol MOCHTÍN. Nominace po pátečním treninku, který začíná v 18,00 hod. v Mochtíně, k zápasu jedeme auty, společný odjezd z Mochtína ve 13,25 hod.

..od 16,30 hod. v Mochtíně - utkání III.třídy mužů Sokol MOCHTÍN "B" - FK Dukla JANOVICE "B". Vzhledem k tomu, že venku hraje i áčko mužů, bude potřeba každého zdravého hráče "B" týmu mužů, zbytek doplníme kluky z dorostu. Kdo se nemůže zúčastnit, obratem to nahlásí na tel.605357370 - K.Šot, abychom se podle toho mohli zařídit - děkuji. Sraz hráčů a vedení před utkáním v 15,30 hod.

NEDĚLE 27.9.2015

.. od 10,00 hod. v Měčíně - utkání OP ml.žáků Sokol MĚČÍN - Sokol MOCHTÍN. Nominaci a pokyny k dopravě vydávají trenéři Kamil Rajtmajer a Daniel Vozka

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - utkání KS dorostu Sokol MOCHTÍN - SKP Okula NÝRSKO.  K okresnímu derby této soutěže přijede do Mochtína silná Okula, která je na tom zatím bodově lépe. Naši kluci ale potřebují také bodovat a tak je přijďte povzbudit v hojném počtu !

    Na všechny uvedené zápasy a turnaje zveme všechny naše příznivce !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit