Je před námi první zářijový víkend 2015, který přináší tuto bohatou fotbalovou nabídku :

Již v PÁTEK 4.9.2015

se od 17,00 hod. v Mochtíně hraje 1.mistrovské utkání nového ročníku OP mladších žáků, ve kterém Sokol Mochtín hostí družstvo TJ Sušice "B".

V SOBOTU 5.9.2015

zajíždí dorost Sokola Mochtín k mistrovskému utkání Krajské soutěže do Staňkova. Utkání FK Staňkov - Sokol Mochtín začíná v 10,00 hodin. Pokyny k dopravě (včetně nominace) vydává trenér Jar. Pavlík

odpoledne od 17,00 hod. se hraje v Dešenicích mistrov. utkání III,třídy mužů Start Dešenice - Sokol Mochtín "B".  K utkání se jede auty, spol. odjezd z Mochtína bude v 15,25 hod., z Klatov od pošty v 15,35 hodin. Drezy + míče zaj. Jar. Pretzelmayer, několik hráčů pro zranění nebude a tak počítáme se všemi, kteří jen trochu mohou a pomůžou (včetně několika dorostenců, kteří již budou mít za sebou dopolední utkání ve Staňkově !) . Kdo se z vážných důvodů nemůže na utkání dostavit, obratem se omluví (na tel. 605357370 - K.Šot), aby mohla být zajištěna náhrada a včas zařazena do zápisu o utkání !

V NEDĚLI 6.9.2015

bude od 17,00 hod. odehrán v Mochtíně další mistrovský zápas I.A třídy Sokol Mochtín - SK Horní Bříza.  Soupeř smolně spadnul do I.A třídy z Krajského přeboru, který řadu let hrával, takže se fanoušci fotbalu mohou těšit na kvalitní utkání. Sraz hráčů i vedení do 16,00 hod., nominace bude provedena po pátečním treninku, který začíná v Mochtíně v 18,00 hodin.

                  Srdečně zveme na uvedené zápasy všechny příznivce So Mochtín !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit