V dalším fotbalovém víkendu 22. - 23.8.2015 budou naši fotbalisté bojovat o 9 mistrovských bodů ! Kromě mužů (A i B), vstupují do hry i naši dorostenci, kteří nový ročník 2015/2016 zahájí nedělním zápasem v Nezamyslicích. V sobotu ale čeká na naše muže těžká zkouška. Doma hraje áčko s FK Horažďovice (další účastník KP minulého ročníku !), ve stejnou hodinu pak ve Velharticích bude hrát naše béčko s místním Arbem.

SOBOTA 22.8.2015

... od 17,00 hod. v Mochtíně - I.A tř. mužů Sokol Mochtín - FK Horažďovice. Okresní derby této soutěže přinese jistě hodně zajímavý souboj týmů, které se ve své kariéře mnohokráte spolu neutkaly. Nominace hráčů po pátečním treninku, sraz vedení i nominovaných do 16,00 hod.

... od 17,00 hod. ve Velharticích - III.tř. muž Arbo Velhartice - Sokol Mochtín "B". K zápasu jede naše záloha auty, společný odjezd z Mochtína od hřiště bude v 15,45 hod., drezy M.Žiak a Jar. Pretzelmayer

NEDĚLE 23.8.2015

.. od 10,00 hod. v Nezamyslicích - KS dorostu TJ Nezamyslice - Sokol Mochtín.  Úvodní kolo této KS bude pravděpodobně poznamenáno neúčastí některých hráčů, kteří jsou ještě mimo domov na prázdninách, ale termín zahájení je platný pro všechny. Pokyny k nominaci i k odjezdu vydává TR Jar. Pavlík.

         Držíme palce našim týmům, na uvedené zápasy zveme srdečně všechny naše příznivce !!!

Jen připomínám, že

naši mládežníci (přípravky a ml. žáci) zahajují treninkovou přípravu !

Mladší a starší přípravka  -  v úterý 25.8. v Mochtíně - sraz v 16,45 h.(krátká informativní schůzka s rodiči) -  zahájení tr. v 17,00 hod.

Mladší žáci - v úterý 25.8. v Mochtíně od 17,00 hod.

Předpokládá se, že by treninky těchto kategorií byly vždy v úterý a čtvrtek od 17,00 hod.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit