O posledním k větnovém víkendu je v Mochtíně pouť. K jejímu programu přispěje i náš fotbalový oddíl třemi mistrovskými zápasy. 

Již v pátek 29.5. odehrají doma naši mladší žáci svůj mistrák proti Dlouhé Vsi, v sobotu pak naše áčko mužů jede na zápas I.B třídy do Blovic.  O pouťové neděli 31.5. se pak od 10,00 hod. bude hrát v Mochtíně dorostenecký zápas Mochtín - Postřekov a odpoledne se náš "B" tým mužů pokusí o zázrak proti vedoucímu týmu tabulky OP - Svatoboru Hrádek.

       Přijďte se podívat, přijďte povzbudit naše týmy v bojích o mistrovské body !

PÁTEK 29.5.2015

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - OP mladších žáků Sokol Mochtín - Tatran Dlouhá Ves

SOBOTA 30.5.2015

.. od 17,00 hod. v Blovicích - I.B tř. mužů Sokol Blovice - Sokol Mochtín. K utkání jedeme auty, společný odjezd z Mochtína bude v 15,05 hod., z Klatov od pošty pak v 15,15 hod.. Nominace hráčů bude stanovena po pátečním treninku, který začíná v 18,00 hod.

NEDĚLE 31.5.2015

..od 10,00 hod. v Mochtíně - KS dorostu Sokol Mochtín - Sokol Postřekov

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - OP mužů Sokol Mochtín "B" - Svatobor Hrádek

 

               Srdečně zveme všechny příznivce Mochtínského fotbalu !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit