Fanouškům So Mochtín se tentokráte doma představí jen ti naši nejmladší fotbalisté a to v neděli 24.5.2015 (sobotní termín byl zrušen), kdy se na hřišti v Mochtíně bude konat TURNAJ mladších přípravek !  Ostatní naše týmy vyráží na hřiště svých soupeřů, jen naše áčko mužů bude mít tentokráte volno.

SOBOTA 23.5.2015

.. od 8,30 hod. v Rokycanech - mezinárodní turnaj ml. a st. přípravek ,na který jedou s trenérem Jaroslavem Marešem i naši někteří kluci So Mochtín, kteří na tomto turnaji doplní tým Startu Luby.

.. od 14,00 hod. v Chanovicích - OP mladších žáků Haas Chanovice - Sokol Mochtín

.. od 17,00 hod. v Nezamyslicích - OP mužů So Nezamyslice - So Mochtín "B". K utkání jedeme auty, společný odjezd k hodně důležitému utkání bude z Mochtína v 15,25 hod. ! Nominaci hráčů si upřesníme na pátečním treninku, který v Mochtíně začíná v 18,00 hod.. Od těch hráčů, který trenink nestihnou, potřebujeme vědět, zda s nimi můžeme na zápas do Nezamyslic počítat, či ne - volejte, zasílejte SMS na 605 357370 (K.Šot) a to nejpozději do pátku do 18,00 hodin !!! Děkuji

NEDĚLE 24.5.2015

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - turnaj ml. přípravek za účasti týmů : SRK Železná Ruda, SK Bolešiny, Start Luby B a Sokol Mochtín

.. od 10,00 hod. ve Staňkově - KS dorostu FK Staňkov - Sokol Mochtín. Pokyny k nominaci a dopravě obdrží dorostenci na čtvrtečním treninku (21.5.), který začíná v Mochtíně v 18,00 hodin.

 

                 Na uvedené akce zveme srdečně všechny příznivce Sokola Mochtín !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit