V dalším mistrovském kole se doma utkají naši mladší žáci již v pátek 1.května doma s Haas Chanovice, v sobotu 2.5. pak náš "B" tým bude chtít doma získat mistrovské body se Sokolem Běšiny. Dorostenci i muži "A" zajíždí shodně v neděli 3.5.2015 na hřiště svých soupeřů. Dorost do Žákavé, muži "A" na okresní derby do Strážova.

PÁTEK 1.5.2015

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - OP ml. žáků Sokol Mochtín - Haas Chanovice

SOBOTA 2.5.2015

..od 17,00 hod. v Mochtíně - OP mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Běšiny. Zde je změna začátku o proti vydanému rozlosování (v 16,00 hod. to neplatí) a půjde zde ho hodně důležité body k záchraně. Hosté hrají v popředí tabulky, náš tým se zachraňuje, ale bojuje a na jaře podává solidní výkony. Jen ty body stále chybí. Snad se to povede nyní. Sraz v 16,00 hod., nominace při pátečním treninku v Mochtíně. Kdo nebude moci na zápas, dá předem včas vědět !

NEDĚLE 3.5.2015

..od 10,15 hod. v Žákavé - KS dorostu FK Žákava - Sokol Mochtín. Začátek tohoto duelu je o proti původnímu rozlosování posunut o 15 min. , pokyny k dopravě i nominaci vydává trenér Jaroslav Pavlík. Budeme našim klukům držet palce, aby zápas zvládli podobně dobře , jako ten minulý doma proti Horažďovicím.

.. od 16,00 hod. ve Strážově - I.B třída mužů SK Kovodružstvo Strážov - Sokol Mochtín. K okresnímu derby jede naše áčko auty, společný odjezd z Mochtína je ve 14,35 hod., z Klatov (od Kauflandu) ve 13,45 hodin. Nominace bude stanovena po pátečním treninku, který v Mochtíně začíná v 18,00 hodin

                       Srdečně zveme na všechny uvedené zápasy našich týmů příznivce Sokola Mochtín !!!
Přidat komentář