V sobotu 4.dubna 2015 odehráli naši muži "B" mistrovské derby Okresního přeboru se Startem Luby "B". Hosté přijeli v oslabené sestavě, náš tým šel za vítězstvím, vedl rychle 1:0 a měl další šance. Ty však neproměnil a po nepovedeném závěru utkání svému soupeři doslova daroval dva mistrovské body ! Škoda, náš tým měl na všechny tři body, ale trestuhodně je prohospodařil. Lubská záloha dokázala (i v oslabení) tři minuty před koncem nejen vyrovnat na 1:1, ale vyhrála i následné pokutové kopy.

.. mistrovsky OP mužů - Sokol Mochtín "B" - Start Luby "B"   1 : 1 (1:0),

Naše mužstvo na svého soupeře doslova vlétlo, sevřelo ho na jeho polovině a již v 5.minutě se zaslouženě ujalo vední 1:0, když autorem golu (po přesně rozehraném VPK J.Křivánkem) byl Daniel Kotlan. Lubská záloha byla zaskočena, byla pod tlakem a o dvě minuty později, po stejně kvalitně rozehraném VPK J.Křivánkem, zakončuje přesně hlavou náš Milan Žiak. Gol mu však nebyl uznán, pro údajný ofsajd, odmávaný (neférově) laikem z družstva hostů. Škoda, mohlo být rozhodnuto. I tak měl Mochtín stále více ze hry i více příležitostí k dalšímu navýšení skore. Bohužel, k tomu nedošlo, soupeř stále držel jednogolový rozdíl, snažil se nakopávanými míči využívat hlavně  svého brejkového útočníka a kanonýra V. Sydorenka. Ten však byl dobře pokryt M.Žiakem, neprosadil se a navíc, Luby přišly v 59.min. o vyloučeného P.Voráčka, musely dohrávat jen v deseti. Mochtín "B" měl přesilovku, poslal do hry tři nové hráče, ale ti, bohužel, v žádném případě svým výkonem nenahradili své spoluhráče, kteří ze hry odešli. Místo výrazné převahy, to byl od naší zálohy nepovedený fotbal, plný zbytečných soloakcí , nepřesných přihrávek a ztracených míčů. Oslabený tým Lub ale bojoval, riskoval, Mochtín měl několik brejkových akcí do otevřené obrany, ale finální přihrávka, či přesné zakončení chybělo. V samotném závěru utkání se v zoufalem náporu hosté nastěhovali před branku Mochtína a tři minuty před koncem, z hranice šestnáctky, povedenou střelou k tyči Zd. Ruckl vyrovnal na 1:1. Ve zbylém čase se náš tým ještě pokusil o vítězství (měl nečekaně pěknou šanci), ale nepovedlo se, na řadu přišla penaltová loterie. V té byli šťastnější a a úspěšnější hosté, z Mochtína si nakonec odvezli dva mistrovské body !  Rozhodčí Vl. Pastyřík odřídil derby s přehledem, ŽK 2:4, ČK 0:1 (P.Voráček), 50 diváků.  Sestava : Riška, Bláha, M.Žiak, J.Žiak, Šťastný, Podráský, Sukovatý (60. Zahradník), Bejvl, Křivánek (70.Pretzelmayer Jar.), Kotlan (60. Švátora Ji.), Reitmaier M., branky : KOTLAN Daniel - 1,     při penaltovém rozstřelu, bohužel, hned tu první penaltu neproměnil M.Reitmaier, úspěšní pak byli postupně Jar. Pretzelmayer, M.Žiak i V.Zahradník, ale na soupeře to nestačilo, ten se ani jednou nemýlil.

V NEDÉLI 5.4.2015

hrají naši dorostenci od 14,00 hod. v Holýšově

a naši muži "A" od 16,30 hod. v Chlumčanech  - 

                     Přijeďte se podívat, přijďte povzbudit naše fotbalisty !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit