V úterý 15.7.2008 v 19,00 hod. byl mochtínským fotbalistům - mužům představen na prvním treninku letní přípravy 2008 nový trenér, Stanislav Skala z Měčína. Ten se vrací "na místo činu do Mochtína" po 1 roční pauze z Nepomuka a střídá úspěšného domácího trenéra Jaroslava Cihláře, který přerušuje trenování z rodinných důvodů. Do nového ročníku 2008/2009 povedou "A" tým Mochtína Stanislav Skala a jeho hrající asistent trenéra Jiří Podráský, "B" tým Mochtína povede trenérská dvojice Jan Kolárik a Jaroslav Pavlík. Cíl je jasný: v letní přípravě pořádně zapracovat na kondici i herním projevu, zapracovat do týmů  mladíky z loňského dorostu (musí se ale snažit!) a podávat takové výkony, které budou lákat fanoušky do ochozů mochtínského areálu.

Na úvodní trenink se sešlo úctyhodných 19 hráčů, pár jich bylo omluveno, ale někteří (hlavně dorostenci, se kterými počítáme do mužů) nepřišli bez omluvy. Že by nečetli naše webové stránky ? Před treninkem se ještě domluvilo několik organizačních věcí k fungování oddílu i k učinkování našeho týmu na mezinárodním turnaji v Rakové na Slovensku (20.7.2008), pak již začala treninková příprava.

Další trenink je již tento čtvrtek17.7.08 již od 18,00 hod. a od 18,00 hod. budou i další treninky, které se po domluvě rozšiřují takto :

V pátek 18.7.odjíždí výprava mužů na mezinárodní turnaj do Rakové na Slovensko, vrátí se v pondělí 21.7. - další treninky budou od 18,00 h. v Mochtíně (sraz vždy v 17,45 hod. a je třeba mít s sebou tenisky i kopačky) v ÚT 22., STŔ 23. a PÁ 25.7.08, v neděli 27.7. zápas doma s Hradešicemi od 17,00 h., další treninky budou v PO 28.7., STŘ 30. a ČT 31.7.08. Následně v sobotu a neděli jsou plánovány zápasy, pak se již bude trenovat pravidelně 2x v týdnu v úterý a čtvrtek vždy od 18,00 hod. - případně dle alší domluvy.

Případnou omluvu z neúčasti na trenincích i zápasech volejte předem (co nejdříve !)K.Šotovi (605 357370), zároveň prosím nahlaste termín-y, kdy budete dlouhodoběji chybět např. z důvodu  zahraniční dovolené, abychom měli o Vás všech dokonalý přehled.  D ě k u j i  !