V neděli 8.3.2015 odehráli naši muži "A" na umělce v Sušici svůj poslední turnajový zápas ve skupině "B". Soupeřem jim byl tým TJ Měcholupy. Mochtín vyhrál 4:0, ale stačilo to "jen" na 2.místo v tabulce skupiny "B", protože v v neděli v podvečer domácí Sušice "B" porazila Klatovy "B" 6:0 a usadila se na čele tabulky se 7 body.

.. turnajový zápas TJ Měcholupy - Sokol Mochtín  0:4 (0:1). Utkání se hrálo za příjemného, slunečného počasí a v 1.poločase přineslo hru se spoustou nepřesností na obou stranách. Šance byly na obou stranách, Mochtín jich měl více a do přestávky vedl 1:0, když autorem golu z dorážky byl ve 43.minutě náš kapitán Jiří Dolejš. Stejný hráč ještě ve 24.min. nastřelil z VPK tyč branky Měcholup. Po přestávce soupeři ubývalo sil, Mochtín získával převahu, dával i branky. V 52. min. zvyšoval hlavou na 2:0 Tomáš Babka po rohovém kopu, v 56.min. se po pěkné kombinační akci trefil zblíska i Jiří Čeleda, Mochtín vedl již 3:0. Měcholupy měly čistou golovku v 58.min., ale nevyužily ji, na druhé straně prudký centr T.Babky v 65.min. trefil břevno měcholupské branky. Brankový účet zápasu podtrhnul v 80.min. náš Jarda Cihlář, který se po rohovém kopu dostal k odraženému míči, zpracoval si ho a přesně zakončil, upravil na konečných 4:0 pro Mochtín. Rozhodoval Petr Bala z Nezamyslic. Sestava Mochtína : Riška, Cihlář, Bejvl,Švátora Ji., Žiak J., Dolejš T. Šťastný, Babka, Flodr, Dolejš Ji., Čeleda - střídali : Podráský, Reitmaier, Pretzelmayer Jar., Rašek, branky : DOLEJŠ Jiří, BABKA Tomáš, ČELEDA Jiří, CIHLÁŘ Jaroslav

Konečná tabulka turnaje sk. B :  1. TJ Sušice "B" .................. 10:3   7 bodů

                                                2. Sokol Mochtín ................   8:4   6  "

                                                3. SK Klatovy "B" ...............   7:8   3   "

                                                4. TJ Měcholupy .................   1:11   1  "

Sk. A : 1. Hradešice (4:4  6b.), 2. Hrádek (6:4  6b.), 3. Dl.Ves (6:5  3b.), 4. Strážov (5:8  3b.).

Znamená to, že So Mochtín se utká v posledním utkání Sušického turnaje se Svatoborem Hrádek a to o konečné 3.-4.místo v tabulce, o prvenství si to rozdá domácí záloha se So Hradešice. o 5.-6.místo Dl.Ves s SK Klatovy B a o 7.-8.místo Strážov s TJ Měcholupy.

-x-x-x-x-x-x-

TRENINKY mužů

budou v tomto týdnu opět v Mochtíně a to vždy od 18,00 hodin v úterý, středu a pátek  !

TRENINKY dorostenců

budou v úterý s muži v Mochtíně od 18,00 hod., ve středu od 20,00 hod. v tělocvičně ZŠ Čapkova v Klatovech a v pátek od 18,00 hod. opět v Mochtíně

PROGRAM zápasů našich týmů na příští víkend :

.. sobota 14.3.2015

od 15,00 hod. v Mrákově - poslední přípravný zápas mužů Sokol Mrákov - Sokol Mochtín "B"

..neděle 15.3.2015

od 11,30 hod. v Blovicích - 2.mistrovský zápas dorostu Sokol Blovice - Sokol Mochtín

od 12,00 hod. v Sušici na UMT - poslední turnajový zápas mužů Svatobor Hrádek - Sokol Mochtín "A"

Přidat komentář