A je to tady ! Mistrovské fotbalové jaro 2015 odstartují naši dorostenci již tuto sobotu 7.března 2015. Ti hrají Krajskou soutěž, ve které startuje 16 týmů a proto zahajují tak brzo (stejně jako KP a I.A tř. mužů) !  Svůj úvodní zápas odehrají v Mrákově a budou chtít navázat na výsledky a umístění z podzimu 2014, po kterém vedou tabulku této kvalitně obsazené soutěže.

Na naše muže čeká zahájení mistrovského jara až za 14 dní, zatím jsou v herní přípravě.

"A" muže čeká v neděli dopoledne turnajový zápas na umělce v Sušici s TJ Měcholupy, náš "B" tým bude v sobotu absolvoval své první přípravné utkání a to ve Vrhavči s místním Sokolem.

Připomínám jen, že  poslední TRENINK  dorostenců a mužů tohoto týdne je v pátek 6.3. 2015 od 18,00 hod. v Mochtíně !!!

Víkendový zápasový program :

Sobota 7.3.2015

.. od 10,00 hod. v Mrákově .... mistrovský zápas KS dorostu Sokol Mrákov - Sokol Mochtín. Pokyny k dopravě vydávají Jar. Pavlík a St. Bejvl.

.. od 14,30 hod. ve Vrhavči ... přípravný zápas mužů "B" Sokol Vrhavč - Sokol Mochtín "B". K utkání se jede auty, spol. odjezd z Mochtína od hřiště ve 13,20, z Klatov od Kauflandu ve 13,35 hod.

Neděle 8.3.2015

..od 11,00 hod. v Sušici ... turnajový zápas mužů "A" na UMT TJ Měcholupy - Sokol Mochtín. Společný odjezd auty z Mochtína od hřiště bude v 9,35 hod. - nominace po pátečním treninku.