Další ročník turnaje v halové kopané mladších žáků uspořádal náš oddíl rekreačního sportu dnes,  v pátek 30.ledna 2015 v tělocvičně Masarykovy ZŠ v Klatovech.

Původně bylo přihlášeno 6 týmů, ale těsně před konáním se omluvila Kdyně, kde vypukla chřipková epidemie a byla tam uzavřena i místní škola.

Nakonec startovalo pět mužstev, mezi nimi i náš tým Sokola Mochtín, který tentokráte kaučoval (za trenéry K.Rajtmajera a M.Bauera, kteří se nemohli uvolnit ze zaměstnání) Mirek Švátora. A nutno dodat, že z kluků "vymáčknul" maximum. Ti nakonec obsadili pěkné 3.místo, když 2.příčka jim unikla jen o skore a to o pouhou jednu branku, radovali se z bronzových medailí !

Hrálo se systémem každý s každým dvoukolově, celkem bylo odehráno 20 zápasů, které odřídili Václav Husník a Josef Baštář.

Mochtín porazil v 1.utkání Strážov 3:1 (branky Potužník, Potůček, Rajtmajer), pak prohrál s Luby "B" 0:2 a s Luby "A" 1:2 (gol J.Pretzelmayer z p.kopu), v dalším duelu Mochtín porazil Kolinec 3:1 ( 2 branky dal Kolář a jednu Potužník). V odvetách pak Mochtín remisoval 0:0 se Strážovem, vyhrál s Luby "B" 2:1 (Potužník, Rajtmajer), prohrál s Luby "A" smolně 0:1 a s Kolincem uhrál bezbrankovou remisu 0:0.

Konečná tabulka turnaje :

1. TJ Start Luby "A".......................................17:5   21 bod

2. TJ Sokol Kolinec ...................................12:11  11 bodů       

3. TJ Sokol Mochtín ........................................... 9:8  11 bodů

4. SK Kovodružstvo Strážov .............................4:9  8 bodů

5. TJ Start Luby "B" .............................................6:15   5 bodů

Při závěrečném vyhlášení výsledků obržela první tři družstva medaile, vítěz navíc pohár, všechny týmy navíc věcné ceny a diplomy. Byli vyhlášení a oceněni i nejlepší hráči turnaje.

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Matěj Havlíček z týmu Luby "B", nejlepším obráncem Ondřej Chval ze Strážova, nejlepším útočníkem Sebastian Malát (autor 7 branek) a nejlepším hráčem turnaje Jan Holý, oba dva z vítězného "A" týmu Lub.

A úplně na závěr převzali ceny i dva fotbalisté So Mochtín, kteří byli vyhlášeni nejlepšími sportovci So Mochtín za rok 2014. V kategorii st. přípravky to byl Lukáš Rajtmajer a v kategorii ml. žáků Ladislav Potužník. Blahopřejeme !

   Tým So Mochtín hrál v sestavě : Miroslav Švátora, Lukáš Rajtmajer, Dan Voska, Patrik Bauer, Ladislav Potužník, Martin Janeček, Václav Kolář, Jakub Pretzelmayer, Tomáš Potůček, Jakub Smolík a Radek Smolík - trenér Miroslav Švátora.

      Myslím si, že to byla další naše povedená akce, která umožnila mladým sportovcům vyplnit si prázdninový den pohybem a soutěživostí. Škoda jen zranění šikovného brankáře Strážova, pro kterého musela dojet do haly sanita, ale naštěstí zlomenina holení hosti se nepotvrdila, klučina bude za pár týdnů určitě v pořádku. Držíme mu palce !

      Poděkování patří všem účastníkům  za dodržování zásad slušného chování a také všem mojim pomocníků, kteří mi při organizaci turnaje pomáhali, včetně rozhodčích V.Husníka a Jos. Baštáře.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit