Jak jsme již v prosinci minulého roku avizovali, ve dnech 5. - 8. února 2015 proběhne pro naše fotbalisty (muže i dorost) zimní soustředění !

     Tentokráte se uskuteční v Bavorsku v hotelu Ahornhof-Lindberg (2 km od Zwieslu), kde budou pro naše fotbalisty k dispozici skvělé podmínky. Kromě bazénu, posilovny, kulečníku a sauny, budou venku k dipsozici i kvalitní trasy na běhání. Spát se bude ve 2-3 lůžkových pokojích, ke stravování je zajištěna snídaně, oběd, večeře + ke každému jídlu 2 nápoje.  Velkou slevu tam vyjednal náš kapitán "A" týmu Jiří Dolejš a to prostřednictvím svých rodinných příslušníků, kteří tam pracují.

Každý účastník bude hradit 1500,- Kč, zbytek doplatí TJ So Mochtín. POZOR ! Ještě je poslední šance se přihlásit a to pokud možno obratem  a to u Ji. Dolejše (mob. 607681629), nebo u Jar. Cihláře (mob. 724587601).  Oba dva vám navíc poskytnou informace  k odjezdu, či k programu a pod.

     Na soustředění se bude odjíždět ve čtvrtek 5.února (ukončení v neděli 8.2.),

ale před tím ještě proběhnou treninky v Klatovech dle plánu - to jest v úterý 3.2. od 18,00 hod. běhání na atletickém stadiónu v Podhůrčí (šatna v hotelu Sport), ve středu 4.2.  pak trenink v Čapkovce - od 19,30 posilovna ve Fitku, od 20,45 hala. (dorostenci mají halu již od 20,00 hod.)
Přidat komentář