Tradiční turnaj v halové kopané žáků připravuje náš oddíl rekreačního sportu na pátek 30.ledna 2015.

Letošní ročník  je určen jen mladším žákům a opět se uskuteční v tělocvičně Masarykovy ZŠ v Klatovech se začátkem v 9,00 hodin. Prezentace přihlášených družstev však je již v 8,30 hod. a na turnaji nebude chybět ani náš tým Sokola Mochtín vedený trenérskou dvojicí Kamil Rajtmajer a Miroslav Bauer. Dochvilnost je nutná !

Jen připomínám, že všichni účastníci turnaje a to jak hráči, tak i doprovod a diváci, musí mít s sebou na přezutí čistou a vhodnou obuv do tělocvičny, ve které je povrch z umělé hmoty. Jinak nebudou do těl. vpuštěni ! Děkuji za pochopení.

Na turnaj jsou zatím přihlášené týmy : SK Kdyně 1920, Sokol Kolinec, SK Kovodružstvo Strážov, Start Luby a Sokol Mochtín - možná, že se nám přihlásí ještě jedno mužstvo a zaplní poslední volné místo.
Přidat komentář