Krátká zimní přestávka je za námi, 20.ledna 2015 začíná poctivá zimní příprava našich fotbalistů - mužů, která je vždy základem dobrých výkonů a úspěchů v jarní části mistrovských soutěží.

Věříme, že se této přípravy zúčastní co nejvíce hráčů a to nejen mužů "A" i "B" týmu, ale i dorostenců, kteří již za naše družstva dospělých nastupují, včetně noviců ! Pro hráče - muže So Mochtín, je tato příprava povinná !!!

Začínáme v úterý 20.ledna 2015

a to v Klatovech na atletické, tartanové dráze nad zimním stadiónem běháním se začátkem v 18,00 hod. Před tím se účastníci treninku mohou převléci v šatně v hotelu Sport. Na tartan lze použít jen tenisky, NE KOPAČKY! 

Ve středu se bude trenovat ve sportovní hale ZŠ v Klatovech. Šatna je zajištěna u haly na sálovku, ale z ní se přejde do posilovny zdejšího FITKA, které je zajištěné od 19,30 hod. - trenink individuelní. Po něm se přejde zpět do haly na sálovku, kde bude trenink pokračovat od 20,45 do 21,30 hod. - opět vhodnou obuv na palubovku s sebou !

V pátek bude trenink v Mochtíně a to od 18,00 hodin. K dispozici bude (dle počasí a terénu) treninkové hřiště, popř. umělka, či silnice. Proto je potřeba si vzít s sebou vhodnou obuv pro všechny uvedené terény !

Tento cyklus úterý - středa - pátek se bude opakovat a to až do plánovaného  soustředění, které se uskuteční od čtvrtka 5.2. do neděle 8.2.2015 ! Bližší informace o něm získáte na treniních od Ji. Dolejše a Jar. Cihláře, dodatečné přihlášení se je ještě možné !

Případné změny jsou možné - informaci o nich získáte na treninku, popř. následně i na našem webu.

Na uvedené treninky choďte včas, případnou neúčast je potřeba omluvit vždy předem trenérům Ji. Tomanovi (605742365), nebo Jar. Cihlářovi (724587601) !!!

-x-x-x-x-

Je připravena již i herní příprava:

..14.2. -- 1.kolo Poháru PKFS .. Sokol Mochtín - Slavoj Koloveč (kde + zač.) bude ještě upřesněno

.. 21.2. - turnaj v Sušici na umělce - od 10,30 h. So Mochtín - SK Klatovy 1898 "B"

.. 22.2. - příp.záp. dorostenců TJ Sušice - So Mochtín od 12,00 h.,umělka(doplněno)

..28.2. -  turnaj v Sušici na umělce od 18,30 hod. TJ Sušice "B" - So Mochtín

.. 7.3. - od 10,00 hod. Mrákov - Mochtín ( již 1. jarní mistrák dorostenců !)

.. 7.3. - od 14,30 hod. Vrhaveč - Mochtín "B" - přípravný záp. naší zálohy

.. 8.3. - od 11,00 hod. turnaj v Sušici na umělce Měcholupy - So Mochtín

.. 14.3. - od 11,30 hod. Blovice - Mochtín (2. jar. mistrák dorostenců)

.. 15.3. - poslední zápas na turnaji v Sušici (od a s kým - bude upřesněno)

.. 15.3. - od ? (upřesníme) Mrákov - Mochtín "B" - přípravný zápas

další víkend již zahájení mistrovských soutěží pro "A" i "B" tým mužů !

(případné změny, či doplnění je možné !). Sledujte naše wébové stránky !
Přidat komentář