V sobotu 10.ledna 2014 se uskuteční ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech již X.ročník turnaje seniórů nad 45 let v halové kopané "O putovní pohár TJ Sokol Mochtín".

Pořadatelem je náš oddíl rekreačního sportu, prezentace přihlášených týmů je v 8,30 hod., zahájení je naplánováno na 9,00 hodinu.

Přihlášeno je rekordních 9 mužstev, loňské prvenství bude obhajovat tým SG Horažďovice. Nebude chybět samozřejmě ani naše mužstvo Sokola Mochtín, ale ani Arosa Luby, Sokol Dlažov, team Vejce, Tučňáci, 1.FC Sušice, TJ Žihobce a ASPV Sušice.

Přijďte se podívat !

p.s. - a i o týden později , v sobotu 17.1.2015 bude náš oddíl RS pořádat v hale ZŠ Čapkova v Klatovech další turnaj v halové kopané - tentokráte pro dorostence.  Ten bude začínat již v 8,30 hod. (prezentace v 8,00 hod.) a Mochtín postaví pravděpodobně 2 družstva. Jsou přihlášeni kvalitní soupeři, jako např. FK Horažďovice, TJ Sušice, Baník Stříbro či FK Staňkov, dvě místa jsou ještě volná.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit