Okresní fotbalové soutěže skončily, z našich týmů zůstávají ve hře o posledních šest mistrovských bodů podzimu 2014 jen muži "A" hrající krajskou I.B třídu a také dorostenci, kteří hrají krajskou soutěž.

Zatím přeje počasí, tak doufejme, že vydrží i pro poslední dvě podzimní mistrovská kola.

v SOBOTU 8.11.2014

.. se v Dl.Vsi hraje od 14,00 hodin zápas I.B třídy mužů Tatran Dlouhá Ves - Sokol Mochtín . K derby utkání pojede náš tým auty, společný odjezd z Mochtína bude ve 12,25 hodin. Nominace bude provedena po pátečním treninku (7.11.), který začíná v 18,00 hodin v Mochtíně. Věříme, že naši fotbalisté zopakují kvalitní výkon z minulé neděle a z Dl.Vsi přivezou nějaký ten bodík ! Přijeďte je povzbudit !

v NEDĚLI 9.11.2014

.. se v Mochtíně odehraje od 10,00 hod. utkání KS dorostu Sokol Mochtín - Sokol Hradešice. Hosté jsou silným soupeřem, ve svém středu nemají jen svoje hráče, ale řadu posil ze Svéradic a dalších klubů z Horažďovicka. Bude to bitva, přijďte se podívat !

Srdečně zveme na uvedené zápasy všechny naše příznivce - budou Vaši podporu hodně potřebovat !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit