O prvním listopadovém víkendu se našim fanouškům představí doma na hřišti v Mochtíně naše ÁČKO mužů, proti kvalitnímu Sokolu Blovice! Zápas se hraje v neděli 2.11. již od 14,00 hodin - přijďte se podívat a povzbudit naše fotbalisty v boji o důležité mistrovské body !

Mistrovský podzim 2014 zakončí naši muži "B" v sobotu 1.11. v Hrádku u Sušice, v neděli dopoledne pak hraje náš dorost v Postřekově. I těmto našim týmům budeme držet palce.

SOBOTA 1.11.2014

.. od 14,00 hod. v Hrádku u Sušice - OP mužů Svatobor Hrádek - Sokol Mochtín "B". K poslednímu mistráku podzimu jede naše záloha tradičně auty. Společný odjezd bude z Mochtína od hřiště ve 12,35 hodin.  Očekáváme maximální účast hráčů na pátečním treninku (31.10.), který začíná v 18,00 hod. a též na sobotním zápase. Kdo se nemůže z vážných důvodů zúčastnit, tak prosím o včasnou omluvu na mob. 605357370 - děkuji K.Šot. Zároveň připomínám úhradu členských příspěvků (600,- Kč) těm, kteří je ještě neuhradili !

NEDĚLE 2.11.2014

.. od 10,00 hod. v Postřekově - KS dorostu Sokol Postřekov - Sokol Mochtín. K zápasu se jede auty a to dle pokynů trenéra J.Pavlíka a jeho asistenta St. Bejvla. Nominace byla provedena dnes na čtvrtečním treninku v Mochtíně při umělém osvětlení, našim klukům budeme držet palce, aby zápas v Postřekově zvládli opět vítězně !

.. od 14,00 hod. v Mochtíně - I.B třída mužů Sokol Mochtín - Sokol Blovice. Sraz hráčů a vedení ve 13,00 hod., nominace bude upřesněna na pátečním treninku, který začíná v 18,00 hodin. I zde upozorňuji ty, kteří ještě neuhradili čl. příspěvky, aby to napravili a peníze (600,- Kč) předali  Ji.Dolejšovi mladšímu - děkuji !

  .. na uvedený program našich fotbalistů srdečně zveme všechny naše fanoušky i další sportovní veřejnost !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit