Za ještě velice pěkného podzimního počasí bylo odehráno další fotbalové kolo.

V sobotu 18.října 2014 si 3 mistrovské body zajistili naši dorostenci výhrou 5:1 nad domácím Merklínem a stále vedou tabulku Krajské soutěže !

V neděli 19.října hráli naši mladší žáci v Bolešinech a soupeři oplatili porážku z nedávného klání v Mochtíně. Naši kluci vyhráli 5:4 a v tabulce se posunuli na 3.místo. V pátek je ale doma čeká v posledním podzimním zápase soupeř nejtěžší -vedoucí Švihov. Tak kluci - zabojujte, každý soupeř je k poražení !

Odpoledne se pak na domácím hřišti v Mochtíně představili naši muži "A" v souboji se Sokolem Spálené Poříčí. Mochtín měl velké problémy se sestavou a "nažhavený soupeř" toho dokonale využil, odvezl si všechny tři body.

.. KS dorostu ... Sokol Merklín - Sokol Mochtín  1:5 (0:0). Naši fotbalisté měli po celé utkání jasnou převahu, prakticky se hrálo jen na polovině domácích, ale golového vyjádření se náš tým dočkal až po přestávce. To do hry naskočil ještě ne 100% fit Jiří Peleška a hned dvěma slepenými goly v 54. a 56.min. poslal Mochtín do vedení. K němu se vzápětí přidal Jan Žiak, zvýšil na 3:0. V 71.min. se konečně trefil i D.Kotlan (spoustu dalších šancí před tím neproměnil) a účet zápasu podtrhl v 88.min. Jos.Rašek. Před tím ale domácí stačili dát čestný úspěch, zápas přesto skončil jasnou výhrou Mochtína, který zůstává v čele tabulky. Za ním je ale o další místa velká tlačenice, i v dalších zápasech bude rozhodovat každý bodík.

.. I.B tř. mužů, sk.B ... Sokol Mochtín - Sokol Spálené Poříčí  0:3 (0:1). Náš tým zdecimovaný marodkou, jen ztěží dával dohromady sestavu na tento duel se silným soupeřem. Ten přijel do Mochtína naopak v plné síle, od prvních minut byl ve všem rychlejší, důraznější, šel důsledně za svým cílem - za vítězstvím. Toho nakonec dosáhnul a nebýt skvělých zákroků našeho golmana Petra Rajtmajera a v některých momentech i špatného zakončení hostů z čistých golevek, tak by z toho byl pořádný debakl. Mochtín musel navíc od 33.minuty hrát jen o deseti hráčích, protože si během dvou minut nechal dát 2 ŽK náš Jakub Šťastný, byl vyloučen ! Citelně tak oslabil svůj tým, který sice do poločasu neinkasoval a po přestávce se navíc pokusil o malý zázrak, ale nevyšlo mu to. Síla našim hráčům ubývala, snaha o vyrovnání byla marná, soupeř naopak přidával plyn, dostával se stále více a více do golových příležitostí a dvě z nich proměnil v goly. Mochtín navíc dohrával od 78.min. jen v devíti, protože kapitána Jiřího Dolejše "tahalo" tříslo a nechtěl dále riskovat rozsáhlejší zranění. Bohužel, náš tým před tím již vystřídal svého posledního náhradníka, za Jiřího již nikdo jiný nebyl! Výhra soupeře byla zasloužená, náš "A" tým bude mít nyní o dalším víkendu volno (Horažďovice B se odhlásily ze soutěže) a tak bude mít čas se dát znovu dohromady a připravit se na poslední tři těžké zápasy (Blovice, Dlouhá Ves, Košutka) podzimu 2014 !  Rozhodčí Pavol Hálek z Domažlic, ŽK 1:5, ČK 1:0 (J.Šťastný), goly za hosty : Fiala 2, Brunda, 70 diváků. Sestava Mochtína : Rajtmajer, Dolejš T., Kašpar L. (56.Bláha), Bejvl, Žiak J., Šťastný (33.min. ČK), Dolejš Ji.(76.odstoupil), Flodr, Staněk, Kul (25.Sukovatý/74.Jarabica), Cihlář.

TRENINKY 

.. dorost - úterý a čtvrtek od 17,30 hod., muži - úterý a pátek od 18,00 hod.

Připomínám, že v pátek 24.10. hrají naši ml. žáci doma svůj poslední mistrák podzimu s FC Švihov od 16,00 hodin,

v sobotu 25.10. hraje doma od 10,00 hod. náš dorost se Staňkovem a odpoledne od 14,30 hod. je na pořadu hodně důležitý zápas OP mužů Mochtín "B" - Nezamyslice. Souboj týmů ze spodka tabulky (Mochtín "B" je poslední, Nezamyslice předposlední) je prakticky soubojem o šest bodů a tak očekáváme maximální přístup všech zdravých hráčů do přípravy i na zápas !!!

Kdo ještě neuhradil členské příspěvky za II.pololetí, ať tak učiní obratem ! Peníze (muži 600,- , dorost 450,-) předávejte St. Bejvlovi, Ji.Dolejšovi, popř. K.Šotovi.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit