V následujícím fotbalovém víkendu 18. - 19.října 2014 bude hrát doma v Mochtíně jen naše áčko mužů, které se v neděli 19.10. utká od 15,30 hodin se Spáleným Poříčím. Soupeř to je zdatný, i ON hrál v minulé sezoně I.A třídu (jako Mochtín), ale stejně jako náš tým, tak i ON sestoupil do I.B třídy.

Z dalších našich týmů zajíždí již v sobotu do Mrákova náš dorost, který si bude chtít udržet 1.místo v tabulce Krajské soutěže a k tomu vede jen jedna cesta - vítězství ! 

V neděli 19.10. pak jede na turnaj do Klatov naše mladší přípravka, v Bolešinech pak budou hrát naši mladší žáci. Budeme jim držet palce !  

Muži "B" mají svůj zápas se Sokolem Vrhaveč předehraný, takže budou mít tentokráte VOLNO  !

SOBOTA 18.10.2014

... od 14,00 hod. v Merklíně - utkání KS dorostu Sokol MERKLÍN - Sokol MOCHTÍN

NEDĚLE 19.10.2014

... od 10,00 hod. v Klatovech - turnaj mladších přípravek za účasti týmů SK Klatovy "B", TJ Sušice "B", Start Luby "B" a TJ Sokol MOCHTÍN

.. od 13,00 hod. v Bolešinech - OP mladších žáků SK Bolešiny - Sokol MOCHTÍN

.. od 15,30 hod. v Mochtíně - I.B třída mužů Sokol MOCHTÍN - Sokol SPÁLENÉ POŘÍČÍ, sraz hráčů i vedení ve 14,30 hod., nominace bude upřesněna na zítřejším, pátečním treninku, který začíná v 18,00 hodin

            .. srdečně zveme všechny naše příznivce na uvedené zápasy - přijďte povzbudit fotbalisty Sokola Mochtín !!!

Muži "B" mají volno, ale měli by se zapojit do pátečního treninku a dle potřeby pomoci i v zápase "Áčka" v neděli proti Sp.Poříčí !  Příště to bude naopak.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit