Ve středu 24.9.2014 se ve Vrhavči hrála předehrávka Okresního přeboru mužů. Domácí Sokol Vrhaveč hostil naší zálohu, která tam odehrála velice dobrý zápas, vedla 1:0, ale nakonec prohrála 1:2, body zůstaly ve Vrhavči.

.. Sokol Vrhaveč - Sokol Mochtín "B"  2:1 (1:1).

Za pěkného počasí, ale na nepříjemně vysoké trávě se odehrála mistrovská předehrávka OP. V našem týmu chyběli někteří mladí hráči hráči, kteří již nastoupili na VŠ (Bláha, Sukovatý, Potužník, Žiak M.) a tak museli zaskočit někteří dorostenci, pomohl též St. Jarabica a ze soupisky áčka i Jirka Flodr. Celkově naše záloha odehrála ve Vrhavči velice dobrý zápas, nakonec ale na body nedosáhla.  Domácí mohli jít do vedení již v 8.minutě, ale nařízený pokutový kop jim náš golman Petr Vítovec bravurně chytil ! O čtyři minuty později již Mochtín "B" vedl 1:0, když se po centru Jirky Flodra z rohového kopu do sítě poslal míš Luboš Kašpar. Domácí přidali, měli více ze hry i dvě šance, ale nedali je. Až ve 37.min. se nejlepší domácí útočník Minařík po centru zleva (zaváněl ofsajdem!)šikovně uvolnil přes našeho mladého beka Ji. Peleška a srovnal na 1:1. I náš tým měl pak do poločasu několik pěkných akcí, ale gol z nich nepadl. Po přestávce se více do ofenzivy tlačili domácí, měli i několik nebezpečných střel, náš golman ale chytal spolehlivě. Mochtín poctivě bránil, podnikal však i brejkové útoky , žel bez efektu. Klíčový moment utkání přinesla 78.minuta, kdy se dal na výlet pravý bek domácích. Vyvezl míč až před vápno, tam přihlál svému spoluhráči a ten se levačkou trefil přesně k tyči - 2:1. Snaha našeho béčka alespoň o remisu byla evidentní, ale nedosáhlo na ni. Domácí se ubránili, brali všechny 3 body. Rozhodčí Jiří Bureš z Klatov, ŽK 1:2, přihlíželo 40 diváků. Sestava : Vítovec, J.Žiak, Bejvl, Peleška Ji., Kašpar, Křivánek, Flodr, Zahradník (80. Lorenc P.), Jarabica, Zimmermann (72. Pretzelmayer Jar.), Burian, branka : KAŠPAR Luboš - 1

TRENINKY  v tomto týdnu : dorost - zítra ve čtvrtek od 18,00 hodin, muži - v pátek od 18,00 hodin. 

Předběžný rozpis mistrovských zápasů na následující víken je v minulém příspěvku

Připomínám trenérům a ved. mužstev výběr členských příspěvků za II.pololetí 2014 !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit