Po krátké přestávce začíná pro fotbalisty Sokola Mochtín letní příprava, ve které by měli nabrat sílu i herní pohodu před novým soutěžním ročníkem 2014/2015.Trenovat se bude 3x v týdnu, na víkendové dny jsou vyjednány přípravné zápasy. V úvodu herní přípravy se navíc naši muži zúčastní dvou fotbalových turnajů.

Treninková příprava mužů (a dorostu) bude probíhat v Mochtínězačíná v pátek 18.7.2014 se začátkem v 18,30 hod.  a bude v Mochtíně pokračovat vždy v úterý, středu a pátek se stejným začátkem, to jest v 18,30 hod. !

Věříme, že účast mužů "A" i "B" týmu bude maximální, srdečně jsou zváni i naši dorostenci, se kterými počítáme, že budou opět posilovat naše družstva mužů v zápasech. Buďte dochvilní, aby se v 17,30 hod. mohl trenink vždy zahájit ! Ten, kdo se nemůže dostavit (jen z vážných důvodů), včas se omluví !!!

Hned druhý den v sobotu 19.7.2014 zajíždí naše družstvo (smíšené) mužů So Mochtín na turnaj do Měcholup, který nese název "Memoriál Jana Vlasáka".  Turnaj je již rozlosován, Mochtín bude hrát ve skupině s TJ Měcholupy "A" a So Klášter, "B" skupinu tvoří mužstva SK Bolešiny, TJ Měcholupy "B" a K. Chlumčany.  A hned v úvodním zápase turnaje se od 12,00 hod. utká Mochtín s TJ Měcholupy "A", zápas s Klášterem je na programu od 13,40 hod. Hrací doba je 2x20 min., po skončení zápasů ve skupinách se budou hrát utkání o konečné pořadí (dle umístění ve sk.)

K turnaji pojedeme auty, společný odjezd z Mochtína bude v 10,45 hod., z Klatov od pošty pak v 10,55 hod., nominace hráčů bude provedena na pátečním treninku.

-x-x-x-x-

Herní příprava bude pokračovat i o dalším víkendu 26. a 27.7.2014. V sobotu 26.7. se muži "A" So Mochtín zúčastní turnaje v Lubech (začíná tam také ve 12,00 hod.), "B" muži So Mochtín pak druhý den v neděli 28.7.2014 odehrají přípravný zápas doma v Mochtíně se Sokolem Mrákov se začátkem v 17,00 hod.

O další přípravě budete na těchto web stránkách včas informováni.