Fotbalová mistrovská sezona 2013/2014 končí o nastávajícím víkendu 14. a 15.června 2014.Naši mladší žáci si svůj mistrák se So Plánice předehrávají již ve čtvrtek 12.6.2014 od 17,00 hodin v Mochtíně a všichni očekáváme, že ho zakončí vítězně.

V sobotu 14.6. se rozloučí s I.A třídou naše ÁČKO mužů v Nýřanech, kde se bude začínat v 17,00 hodin. Bohužel, bude chybět hodně hráčů (jsou omluveni z různých důvodů) a tak tým bude doplněn několika dalšími kluky z "B" týmu - nominaci upřesníme po pátečním treninku ! Po příjezdu z Nýřan se pak ve Fotbalce uskuteční "Dokopná" tohoto mužstva.

Ve stejný den, ale již od 10,00 hodin, zakončí sezonu naši starší žáci zápasem v Hartmanicích.

V neděli 15.6. jsou na pořadu dva zápasy a navíc oba na hřišti v Mochtíně. Ten nejdůležitější mají před sebou naši dorostenci, kteří od 10,00 hod. hostí kvalitní tým SK Kdyně 1920! Naši kluci vedou tabulku Krajské soutěže o tři body před Chanosem Chanovice, se kterým však mají horší vzájemnou bilnanci. Aby naši obhájili své loňské prvenství, potřebují k tomu získat v posledním duelu minimálně 1 bod, nejlépe však všechny tři !  Odpoledne od 17,00 hod. je pak na řadě i poslední zápas sezony našeho "B" týmu mužů, který doma hostí Sokol Nalžovské Hory. Zde jsou již karty rozdány, půjde jen o prestiž. Náš tým má jistý postup zpět do Okresního přeboru, hosté naopak mají jistotu v tom, že sestupují do IV. třídy.

Čtvrtek 12.6.2014

..od 17,00 hod. v Mochtíně OP ml. žáků Sokol Mochtín - Sokol Plánice

Sobota 14.6.2014

..od 10,00 hod. v Hartmanicích OP st. žáků Sokol Hartmanice - Sokol Mochtín

..od 17,00 hod. v Nýřanech I.A třída mužů DIOSS Nýřany - Sokol Mochtín. K zápasu jedeme auty, společný odjezd z Mochtína je v 15,00 hod., z Klatov od pošty v 15,10 hod.. Nominace bude stanovena po pátečním treninku - večer jí zde uvedu ! Spolehám, že všichni nominovaní pojedou, kdo by z vážných důvodů následně po nominaci nemohl, musí to obratem sdělit, aby byla zajištěna náhrada !!! Nominace : Rajtmajer, Staněk, P.Švátora, Dolejš Ji., Žiak J. a M., Bejvl, Flodr, Smolík, Zahradník, Jarabica, Cihlář, Pretzelmayer Jar.

Neděle 15.6.2014

.. od 10,00 hod. v Mochtíně KS dorostu Sokol Mochtín - SK Kdyně 1920. Přijďte povzbudit naše dorostence v důležitém zápase o 1.místo v konečné tabulce !

..od 17,00 hod. v Mochtíně III. třída mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Nalžovské Hory. Přijďte se podívat na poslední zápas sezony 2013/2014 a přijďte popřát našim hráčům k postupu do vyšší třídy hodně zdaru ! Budou ho potřebovat, navíc ale musí hodně zlepšit přístup k fotbalu a to jak k treninkům, tak k zápasům ! Sraz hráčů před zápasem v 16,00 hod., nominace podobná jako na minulý zápas ve Velharticích, bude však muset být doplněna. Kdo již nyní ví, že se nebude moci zúčastnit, obratem to sdělí SMS na mob. 605 357370 a to i s uvedením příjmení + důvod ! Děkuji

Jen ještě připomínám, že na pátek 20.6.2014 připravujeme VALNOU HROMADU TJ Sokol Mochtín, která se uskuteční v zasedací místnosti Obecního úřadu v Mochtíně a to od 18,30 hodin ! Tato Valná hromada je VH volební, pro fotbalisty našeho oddílu to bude zároveň "dokopná". Účast všech dorostenců a mužů, VM, trenérů mládeže i dospělých, funkcionářů i dalších členů je povinná. Vítáni budou i příznivci.

POZVÁNKA s programem na tuto VH bude zveřejněna též na našem webu - můžete si ji též přečíst na nástěnkách v kabinách i na vývěsce. Případné omluvy (jen z vážných důvodů) opět SMS zprávou na mob. 605 357370 - děkuji