Do bojů o mistrovské jarní body 2014 se k mužům "A" přidají o tomto víkendu 22. a 23.března 2014 i naši muži "B" a také dorostenci. Oba tyto naše týmy vstupují do bojů z 1.místa tabulky, budeme jim držet palce, aby se jim dařilo.

V sobotu 22.3.2014

.. odehraje svůj zápas o první jarní  body náš dorost v Merklíně, kde utkání začíná ve 12,00 hodin. Pokyny k dopravě i nominaci stanoví trenér Jar. Pavlík na čtvrtečním treninku (20.3.), který v Mochtíně začíná v 18,00 hodin.

..muži "B" So Mochtín jedou k utkání také na hřiště soupeře a to do Týnce u Klatov.  Tento duel začíná na Týnci v 15,00 hodin, k utkání se jede auty. Společný odj. z Mochtína ve 13,45 hod., drezy vezmou s sebou M.Žiak a M.kloupar, ostatní sraz přímo na Týnci ve 14,00 hod.. Nominace  stejná jako v minulé přípravě ve Vrhavči + ti, kteří z různých důvodů nemohli.

V neděli 23.3.2014

.. je na programu další, již 3.mistrovské jarní utkání I.A třídy mužů a to na hřišti v Mochtíně  - Sokol MOCHTÍN - FK STAŇKOV, které má začátek v 15,00 hodin. Sraz hráčů i vedení je do 14,00 hodin, nominace hráčů :Rajtmajer, Sláma, Dolejš Ji. a T., Staněk, Švátora P., Špindler, Babka, Flodr, Cihlář, Šťastný, Smolík, Plánička, Schejbal, Zahradník, Kul (?)

Srdečně zveme všechny naše příznivce, věříme, že naše áčko konečně naplno zaboduje !!!