Smolný zápas bez bodového zisku odehráli naši muži "A" v Křimicích v neděli 16.3.2014. Vedli, hráli dobře, mohli své vedení i navýšit, ale ...... nakonec ho v samotném závěru zbytečně ztratili. Navíc přišli i o Petra Švátoru, který byl v závěru utkání vyloučen (za faul) a určitě od disciplinárky PKFS "vyfasuje" STOP na nějaký ten mistrovský zápas !  Škoda, Mochtín i v tomto druhém jarním duelu I.A třídy přišel zbytečně o nějaký ten mistrovský bod, navíc i o hráče.

..I.A třída - Sokol Křimice - Sokol Mochtín   2 : 1 (0:1). Nepříjemný chlad a vítr provázel tento duel, ve kterém oba týmy měly v tabulce po 18 bodech a tak se čekal velký boj další tři možné. První poločas patřil Mochtínu, který hrál dobře, zaslouženě vedl 1:0 brankou, kterou vsítil mochtínský kapitán Jiří Dolejš. A své vedení mohl náš tým navýšit, nejblíže k tomu měli Zbyněk Smolík a Tomáš Babka, kteří však své solo nájezdy na domácího golmana v gol neproměnili a to byla velká škoda. Domácí se usilovně snažili o vyrovnání, Mochtínská obrana však pracovala dobře. Až v 78.minutě však nepokryla (po zbytečném VPK) domácího hlavičkářeLasota a ten (tradičně hlavou) srovnal na 1:1. Vzápětí pak P.Švátora "hasil" chybu našeho stopera J.Cihláře a rozhodčí Filinger (viditelně připískával domácím) nezaváhal - vyloučil ho. A minutu před koncem přišla další golová hlavička domácího Lasoty (opět po centru z VPK) , který v hodině dvanácté zajistil Křimicím všechny 3 mistrovské body ! Škoda - chybělo málo, Mochtín mohl získat minimálně 1 cenný bod, ale toho se nedočkal. Zápas odřídila trojice rozhodčích Filinger - Kohout, Pálek, DS Jindra, ŽK 1:3, ČK 0:1 (P.Švátora), 100 diváků.   Sestava Mochtína : Rajtmajer, Staněk, Dolejš T., Špindler, Cihlář, Švátora P., Babka, Kul (35. Plánička), Dolejš JI., Flodr (86. Šťastný), Smolík, branka : Jiří DOLEJŠ - 1

TRENINKY v následném týdnu :

dorost - v úterý od 18,00 hod. tělocvična Gymnázia Klatovy, ve čtvrtek od 18,00 hod. v Mochtíně

muži - v úterý a pátek v Mochtíně - vždy od 18,00 hod.

Mistrovský program našich mužstev :

dorost - v sobotu 22.3. od 12,00 hod. - 1.jarní mistrák v Merklíně

muži "B" - v sobotu 22.3. od 15,00 hod. 1. jarní mistrák v Týnci u Klatov

muži "A" - v neděli 23.3. od 15,00 hod. doma - mistrák I.A třídy So Mochtín - FK Staňkov

Připomínám těm, kteří ještě neuhradili příspěvky za 1.pololetí 2014, že tak musí učinit co nejrychleji !!!