Mochtínské áčko mužů má v neděli 2.3. malou změnu.  Utkání s Mrákovem se nebude hrát od 14,00 hod. v H.Týně, ale přímo v Mrákově na přírodní trávě. Je pěkné počasí, hřiště je suché a tak jsme se na této příjemné změně dnes s Mrákovem domluvili.

Před tím, ve čtvrtek 27.2. 2014 však na muže "A" So Mochtín ještě čeká v Sušici od 18,00 hod. utkání TJ Sušice - Sokol Mochtín. Jak jsem již v předešlém článku uváděl, jedeme tam auty, společný odjezd z Mochtína bude v 16,45 hodin. Dnes 25.2. po treninku byla stanovena tato nominace hráčů: Rajtmajer, Dolejš Ji. Dolejš T. (?- oznámí ještě, zda to stihne), Špindler, Švátora P., Flodr, Plánička, Kul, Cihlář, Schejbal, Smolík, Staněk, Gajdušek, Kotlan (? - potvrdí ještě účast), stejně tak jako Burian a M.Žiak

Připomínám, že pro dorost a muže "B" je společný trenink v Mochtíně ve čtvrtek 27.2.2014 od 17,00 hod. !  V sobotu 1.3. pak muži "B" + vybraní dorostenci, zajíždí do Zavlekova k 1.herní přípravě. Začátek utkání Zavlekov - Mochtín B bude v 10,00 hod., pojede se auty, spol. odj. z Mochtína bude v 8,50 hod.

Hráči "B" mužů a dorostu, kteří ještě neuhradili příspěvky na 1.pol. 2014 , provedou tuto členskou povinnost obratem. Peníze předejte Jar. Pavlíkovi - muži platí 600,- Kč, dorostenci 350,- Kč.