V sobotu 25.ledna 2014 zahajují naši muži "A" zimní turnaj "O pohár starosty města Sušice" úvodním zápasem, ve kterém se od 13,00 hod. střetnou s SK Kovodružstvo Strážov.

Utkání se bude hrát na umělém trávníku v Sušici a naši fotbalisté na něj pojedou auty. Společný odjezd z Mochtína od hřiště je stanoven na 11,30 hodin. Někteří hráči jsou omluveni. po dnešním, pátečním treninku byla stanovena tato nominace : Rajtmajer, Dolejš T., Špindler, Švátora P., Kul, Schejbal, Flodr, Cihlář, Smolík, Plánička, Babka, Šťastný,Staněk (?), Burian (?).

Turnaj bude pokračovat dalším sobotním zápasem Nýrsko - Luby (od 15,00 hod.), v neděli 26.1. jsou na pořadu zápasy Klatovy - Horažďovice (13,00) a Sušice - Nepomuk (15,00 hod.).

Držíme našim fotbalistům palce, aby se jim vyhýbalo zranění a aby byli dobře připraveni na mistrovské jaro 2014 !  Přijďte se podívat.