Devět fotbalových týmů se přihlásilo na 9.ročník turnaje seniórů v halové kopané nad 45 let, který pořádá náš fotbalový odd. TJ Sokol Mochtín v sobotu 11. ledna 2014.

Turnaj proběhne ve velké sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech, prezentace mužstev je v den konání v uvedené hale od 8,30 do 8,45 hod., zahájení turnaje prvním zápasem je plánováno na 9,00 hodinu.

Sokol Mochtín staví do turnaje tentokráte jen jedno družstvo, dále zde bude startovat 1.FC Sušice, TJ Žihobce, Sokol Dlažov, TJ Sušice ASPV, team Vejce,  Tučňáci, FK Horažďovice a Arosa Luby, která obhajuje loňské prvenství.

Hrát se bude nejdříve ve třech skupinách a pak o konečné umístění, turnaj slibuje tradičně zajímavou podívanou - přijďte se podívat !