Sobota 9.11.2013 přinesla našim mládežníkům cenné vavříny.  Doma si naši fotbalisté - dorostenci poradili s nepříjemným soupeřem z Chotěšova, dařilo se i našim mladým florbalistům, kteří se v Chrástu u Rokycan stali vítězi krajského finále odborů Sport pro všechny v malém florbalu.

.. KS dorostu  - Sokol Mochtín - TJ Chotěšov   3 : 0 (3:0). Naši kluci překvalili soupeře rychlým golem, který vsítil již ve 3.minutě Jakub Hadáček. I v další části 1.poločasu měl Mochtín územní převahu, kterou vyjádřil ve 36. a 39. minutě dalšími goly. O výsledku tak bylo rozhodnuto, soupeř to ale nevzdal, bojoval až do konce, skore se však nezměnilo. Náš tým si tak udržel 1.příčku tabulky, když nasbíral již 30 bodů a skore 38:17. Rozhodčí Michal Bureš, ŽK 3:0, branky : Jakub Hadáček, Jakub Rubáš, Daniel Kotlan

.. KF v malém florbalu žáků odborů SPV  - Chrást :

Naši mladí florbalisté si v Chrástu na krajském finále vedli znamenitě. Přehrávali své soupeře zcela jednoznačně, bez porážky vyhráli celý turnaj, domů si přivezli zaslouženě zlaté medaile. Škoda jen, že se tohoto klání zúčastnila jen 4 družstva

So Mochtín postupně porazil Nýřany 5:0, Stupno 5:1 a Janov 11:1, získal 6 bodů, skore 21:2 a tím i 1.místo ! Na 2. místě skončil So Stupno , 3. byly Nýřany, 4. Janov. Blahopřejeme !