Oznamujeme rodičům našich nejmenších členů a dalším zájemcům o sportování, že již v pondělí 22.8.2022 zahajuje opět svoji pravidelnou treninkovou činnost naše vyhlášená Školička sportu (mini-přípravka) - vedená trenérskou dvojicí Petra Doležalová, Milan Žiak ml. + další pomocníci.

     Na hřišti v Mochtíně bude "Školička" začínat v 18,00 hodin, další trenink bude ve čtvrtek 25.8. též od 18,00 h., zapojit se mohou i další zájemci (kluci a děvčata) ve věku od 3,5 do 8 roků. Přihlášky přímo na treninku, budete vítáni  !

    Mladší a starší fotbalová přípravka
zahájí svoji pravidelnou činnost o týden později, to jest v pondělí 29.8. v 17,30 hod., na hřišti v Mochtíně, další trenink bude ve čtvrtek 1.9. a o následném víkendu 3.-4.9.2022 se již pojede na první podzimní turnaj !  Bližší informace podají tradiční trenéři - Jaroslav Cihlář ml., Petr Toman, Zdeněk Kolář.   I do těchto našich týmů zveme nové adepty (kluky i děvčata) ve věku od 6 do 11 roků - budete vítáni.