Přes 10 družstev z celého okresu Klatovy se v neděli 19. září 2021 zúčastní v Mochtíně "Velkého turnaje minipřípravek" v minifotbalu, jehož pořadatelem je náš oddíl rekreačního sportu společně s fotbalovým oddílem.  Akce je pořádána v rámci oslav 110.výročí založení TJ Sokol Mochtín a 50.výročí fotbalu v Mochtíně.

Turnaj začíná ve 14,00 hodin a jsou na něj přihlášena družstva SK Klatovy, Startu Luby, FK Horažďovice, TJ Sušice, Okuly Nýrsko, Svatoboru Hrádek, SK Strážov, TJ Kolinec, Sokola Nalžovské Hory, FK Švihov a dalších, nebudou na něm samozřejmě chybět ani 1 - 2 týmy Sokola Mochtín !

Přijďte se podívat, přijďte podpořit tento ojedinělý mládežnický turnaj, ve kterém se bude hrát na pěti až šesti minihřištich