zaci08bOd začátku zápasu dělala našim klukům největší problémy kvalita hřiště.To připomínalo spíše,,ráj krtků v Čechách."

Nakonec se naši hráči s touto nepříjemností vyrovnali vcelku dobře a vyhráli 1:4.Naopak na nerovnost terénu doplatili domácí.

V prvním poločase jsme zahazovali jednu šanci za druhou.Přesto se nám povedlo dát šťastný gol Kučerou.Stejný hráč mohl zvýšit na 0:2,ale ve skrumáži z 10-ti centimetrů nedal.!!Minimálně tři tutovky měl také R.Matoušek.Ani on však neproměnil a tak se šlo do šaten za stavu 0:1

Po přestávce se stal smutným hrdinou domácí brankář a to hned ve dvou případech.Poprvé po malé domů mu míč na nerovném hřišti odskočil a bylo to 0:2.Domácí ještě vykřesali jiskřičku naděje,když proměnili spornou penaltu za údajnou ruku.Pak se však podruhé ,,vyznamenal"domácí golman.Při trestném kopu z pravé strany velkého vápna si špatně postavil zeď.Míč si připravil Zbyněk Smolík a přízemní střelou zeď obstřelil .Balon, opět s přispěním nerovného terénu propadl brankáři pod nohama-1:3.Na 1:4 dával opět Smolík.Ten může litovat další šance,kdy sám před brankářem na malém vápně místo zakončení volil přihrávku do ofsajdu Kučerovi.

I v druhé půli se naši hráči předháněli v neproměňování.V jedné z dalších šancí Kučera za hranicí šestnáctky sám před bránou minul.Přesto si kluci zaslouží pochvalu za bojovný výkon.Jen doufám,že v dalších zápasech zlepší střeleckou mušku.

Nejlepším hráčem na hřišti byl mochtínský kapitán ,stoper Milan Matoušek,který svou bojovností byl správným příkladem svým spoluhráčům.

Sestava:Kardoš-Tengler,Matoušek M.,Kloupar,Potužník-Smolík,Kučera,Bláha,More J.-Bejvl,Matoušek R. Střídali:Zajíc,More P.,Škoda,Hájek