V sobotu 26.1.2008 se naši dorostenci zúčastnili halového turnaje v Plánici. Startovalo zde osm týmů, hrálo se systémem každý s každým. Mochtín prohrál jen jednou a to s posledním mužstvem konečné tabulky s Plánicí „B“ 0:1 a tato nečekaná prohra Mochtín odsoudila až na 3.místo se 13 body a skorem 6:2. Kdyby vyhrál, mohl být první. Nutno však dodat, že naše družstvo odehrálo tento duel od 2.minuty jen se 3 hráči v poli, když r.Habada odmítl vpustit do hry (po vyloučení na 2 minuty) dalšího našeho hráče. Domácí tak hráli nepřetržitě přesilovku a využili ji.     Konečné pořadí turnaje :   1. TJ So Plánice               15 bodů

                                               2. TJ So Pocinovice         15

                                               3. TJ Sokol Mochtín         13

                                               4. Start VD Luby               13

                                              5. FK Svéradice

                                               6. Start VD Luby „B“

                                               7. TJ Klatovy, ml. dorost

                                               8. TJ So Plánice „B“