Pro většinu našich týmů podzimní mistrovská sezona již skončila, ve hře o body zůstávají již jen naši dorostenci a muži "A". Na oba tyto naše týmy čekají ještě dvě mistrovská kola fotbalových soutěží.    V sobotu navíc naši florbalisté - st. žáci zajíždí do Chrástu na KF odborů Sport pro všechny v malém florbale.

SOBOTA 9.11.2013

.. od 8,30 hod. v Chrástu - KF v malém florbalu žáků. Náš tým odjíždí z Mochtína již v 6,50 hod., v 7,00 hod. pak z Klatov od pošty. Pokyny již nominovaní hráči obdrželi, vedoucím výpravy je K.Šot

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - KS dorostu Sokol Mochtín - TJ Chotěšov. Předposlední zápas podzimní sezony 2013 odehrají naši mladíci doma se silným soupeřem. Budou jistě chtít napravit nevydařený zápas (po všech stránkách), který hráli minulou neděli v Dlouhé Vsi.

NEDĚLE 10.11.2013

..od 14,00 hod. ve Svéradicích - I.A třída mužů FK Svéradice - Sokol Mochtín. Na okresní derby jedou hráči našeho áčka auty, společný odjezd z Mochtína od hřiště bude ve 12,25 hodin., nominace hráčů bude určena na zítřejším - pátečním treninku (8.11.), který začíná od 18,00 hodin.

.. držíme palce, srdečně zveme na uvedené zápasy všechny naše příznivce  !!!