V prvním přípravném utkání letní přípravy 2013 uhrálo naše áčko mužů remisu 1:1 v Dlouhé Vsi. Zápas se hrál v neděli 21.7. za úmorného vedra, přesto měl solidní úroveň a to zásluhou obou celků.

Náš "B" tým mužů, doplněný o několik dorostenců, se den před tím, v sobotu 20.7.2013 zúčastnil turnaje (memoriálu p.Vlasáka) v Měcholupech. V loňském roce tam zvítězil, tentokráte ale neuspěl, skončil na posledním 6.místě.

..21.7. - přípravný zápas Tatran Dlouhá Ves - Sokol Mochtín  1 : 1 (1:0) .

V zápase, který měl svižné tempo, se ujali vedení domácí hráči lacinou brankou, kterou po VPK ve 12. minutě vsítil dorážkou Valvoda. Mochtín se snažil o vyrovnání, měl několik pěkných akcí, ale do čistých golovek se nedostával. Naopak, byli to opět domácí, kteří z brejků mohli přidat další gol. V cestě jim ale stál náš pozorný brankář P.Rajtmajer. Snaha našich hráčů o vyrovnání gradovala v závěru druhého poločasu. Nejdříve byl ve velké šanci Jiří i Tomáš Dolejš, gol ale padl až z penalty v 82.minutě, kterou rozhdočí Kurc nařídil za faul na Tomáše Babku. Penaltu s jistotou proměnil Jiří Dolejš.  K zápasu nakonec odjel Mochtín jen s 12 hráči - sestava :   Rajtmajer, Staněk, Špindler, Dolejš T., Hrudička, Šťastný, Zahradník (73. Vlach), Dolejš Ji., Babka, Švátora P., Gajdůšek, branky : DOLEJŠ Jiří - 1 (z pok.kopu)

POZOR  !!!  Po nedělním zápase v Dl.Vsi bylo dohodnuto, že pondělní (22.7.) trenink mužů se přesouvá na úterý 23.7. od 18,30 hod. !   Další treninky budou dle plánu ve středu a pátek !  Vyrozumějte i své kamarády !!!